Wiadomości

182. stacja partnerska BP

W pierwszych dniach marca 2010 r. rozpoczęła działalność stacja partnerska BP Wolin (woj. zachodniopomorskie). Obecnie sieć BP liczy 386 stacji, w tym 182 placówki partnerskie.

Wszystkie paliwa (benzyny bezołowiowe oraz olej napędowy) oferowane na stacjach BP są zgodne z wymogami aktualnych norm dotyczących jakości paliwa oraz obowiązującym rozporządzeniem ministra gospodarki i pracy w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych.
Na stacji oferowane są też paliwa BP Ultimate (BP Ultimate 98 i olej napędowy BP Ultimate Diesel). Paliwa Ultimate są bardzo wydajne, zwiększają optymalne wykorzystanie mocy silnika i ograniczają emisję zanieczyszczeń do atmosfery. Dzięki wyjątkowym właściwościom oczyszczającym przyczyniają się do likwidacji osadów w silniku, co usprawnia jego prace i przedłuża żywotność. Od końca marca 2006 r. Klienci stacji BP mają do dyspozycji nową, ulepszoną formułę BP Ultimate, która oferuje jeszcze większą moc czyszczenia silnika, gwarantuje lepsze osiągi i więcej korzyści dla środowiska – niższą emisję spalin i zmniejszenie poziomu hałasu. Testy dowiodły, że stosując ulepszoną formułę BP Ultimate, samochód może przejechać do 36 km więcej na jednym baku.

W ofercie stacji są:
- 4 stanowiska osobowe do tankowania,
- 2 HSD,
- LPG,
- sklep,
- motel,
- restauracja,
- parking na 25 TIR-ów

źródło: BP

Wróć