Auto i Myjnia

AMIC Energy zmienia nazwę swojego programu lojalnościowegoSieć 116 nowoczesnych stacji paliw AMIC Energy od 3. lat z powodzeniem prowadzi swój program lojalnościowy. Powstał on w odpowiedzi na oczekiwania i potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Uczestnicy programu mogą korzystać z wielu benefitów, w tym tak atrakcyjnych, jak zniżki na paliwo, zakup produktów w sklepie w specjalnych cenach, czy wymiana punktów na nagrody z katalogu.
Z początkiem czerwca program zadebiutuje pod nazwą AMIC Club. Zmiana ta ma na celu uspójnienie komunikacji marki AMIC Energy oraz wzmocnienie jej świadomości wśród klientów. Wszystkie działania sieci są ze sobą wzajemnie powiązane i ukierunkowane na rozwój austriackiego brandu w Polsce, tym bardziej że Klienci AMIC Energy jednoznacznie doceniają wyselekcjonowaną ofertę produktów i usług dostępnych w sieci, a także wysoką jakość obsługi. W XV edycji Polskiego Programu Jakości Obsługi, AMIC Energy została doceniona przez konsumentów tytułem „Gwiazda Jakości Obsługi 2022”, w kategorii „Stacje paliw”.
Oferta AMIC Club daje swoim klientom możliwość szybkiego zbierania punktów za każde tankowanie oraz zakup produktów i usług na stacjach AMIC Energy. Bardzo doceniana przez uczestników programu jest też szybkość obsługi przykasowej – wystarczy podać Sprzedawcy numer telefonu, na który jest zarejestrowana karta AMIC Club, a wszystkie punkty i rabaty zostaną odpowiednio przyznane. Karta AMIC Club jest również dostępna w aplikacji AMIC Energy PL. Klienci AMIC Club mogą wykorzystywać swoje punkty na różne sposoby: wymienić je na atrakcyjne, markowe produkty z katalogu nagród, wymienić je na kupony, którymi można zapłacić za paliwo i produkty sklepowe, uruchomić 90-dniowe rabaty na paliwo, czy też wymienić je na rzecz fundacji niosących pomoc Ukrainie.
Katalog AMIC Club to jeden z największych w Polsce katalogów dla klientów programów lojalnościowych, w ofercie nagród znajdują się popularne marki, w tym marki premium, a asortyment obejmuje ponad 600 wyselekcjonowanych produktów wysokiej jakości.

AMIC Club to klub zadowolonych Klientów!

 

Źródło: AMIC 

Wróć