Strefa przedsiębiorcy

Autodetaling - specjalnie dla miesięcznika "Paliwa Płynne" komentuje Marcin Górski, Kierownik Działu Chemii Profesjonalnej PPH "PARYS"


Autodetailing w Polsce od kilku lat rozwija się bardzo dynamicznie. Zarówno w ujęciu hobbistycznym, jak i usługowym/komercyjnym. Studia autodetailingu, bo tak określane są punkty usługowe zajmujące się profesjonalną pielęgnacją pojazdów, oferują swoim klientom zdecydowanie szerszy zakres usług, niż tradycyjne myjnie ręczne, samoobsługowe, czy automatyczne.

Usługi te charakteryzują się niebywałą szczegółowością oraz najwyższą jakością. Obejmują praktycznie wszystkie elementy samochodu. Intencją detailerów jest nie tylko przywrócenie walorów estetycznych do stanu fabrycznego, ale w większości przypadków zdecydowane jego przewyższenie. Do wykonania tak zaawansowanych prac niezbędne są nie tylko wyjątkowe umiejętności, profesjonalne produkty, narzędzia czy nieskazitelne miejsce, ale również pasja i determinacja zajmujących się nimi osób. Obecnie w Polsce jest kilkaset punktów, które zajmują się auto detailingiem. Są to zarówno studia niezależne, jak i należące do sieci franczyzowych. Jako reprezentant firmy SONAX (Niemcy) w Polsce z powodzeniem tworzymy sieć takich punktów o nazwie SONAX SERVICE.

Jeżeli szukasz oferty myjni/autospa/autodetalingu we franczyzie, znajdziesz ją podczas organizowanych wyłącznie przez Polską Izbę Paliw Płynnych XXV Międzynarodowych Targów STACJA PALIW 2018, w dniach 9-11 maja 2018 r., na terenie EXPO XXI, Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/14

WIĘCEJ czytaj w lutowym wydaniu miesięcznika "Paliwa Płynne"

Wróć