Auto-Flota

AVIA w Kijowie


W Kijowie otwarta została pierwsza stacja paliw pod marką AVIA, którą na terenie Polski i Ukrainy rozwija polska firma UNIMOT SA.

WIĘCEJ czytaj w czerwcowym wydaniu miesięcznika "Paliwa Płynne". Z pełną ofertą UNIMOT SA i sieci AVIA można było zapoznać się wyłącznie na organizowanych przez Polską Izbę Paliw Płynnych XXVI Międzynarodowych Targach STACJA PALIW 2019

Oficjalne otwarcie pierwszej stacji AVIA na Ukrainie miało miejsce w Kijowie 11 czerwca 2019 o god. 11:00. Placówka jest bardzo dobrze zlokalizowana: przy jednej ze stołecznych obwodnic niedaleko lotniska Kijów-Żuliany. Uruchomienie stacji to efekt współpracy pomiędzy UNIMOT SA, a Grupą Wexler, która na terenie Ukrainy zarządza siecią ponad 120 stacji paliw. Nowo otwarta stacja działa na zasadach franczyzy, a w drodze czekają kolejne 4, które już wkrótce przejdą rebrending.

- Klucz do udanego startu na terenie Ukrainy, to pozyskanie właściwego partnera, który doskonale zna lokalny rynek oraz jego potrzeby, a także wprowadzenie silnej europejskiej marki takiej jak AVIA, która zapewni klientom stacji poczucie bezpieczeństwa w jakości i dostawach paliwa - twierdzi Adam Sikorski Prezes Zarządu UNIMOT SA, który osobiście przecinał wstęgę podczas oficjalnego otwarcia nowej stacji.

Pierwsza AVIA w Kijowie to 9 stanowisk tankowania, dostęp do paliwa premium AVIA Diesel Gold i AVIA Gold 95 oraz dobrze zaopatrzony sklep o powierzchni ponad 100 m2, w którym można skorzystać z konceptu gastronomicznego Esenso Cafe. Atrakcyjność lokalizacji nowej stacji podnosi sąsiedztwo restauracji McDonald's oraz marketu Leroy Merlin.

***

AVIA to sieć stacji paliw założona ponad 90 lat temu w Szwajcarii, która aktualnie obecna jest w 15 krajach Europy w tym w Polsce i teraz na Ukrainie. Między innymi dlatego ceremonię otwarcia nowej stacji uświetnił swoją obecnością Dyrektor Zarządzający stowarzyszeniem AVIA International - Mario Tonini, Szef Misji Dyplomatycznej przy ambasadzie Szwajcarii na Ukrainie - Simon Pidoux, Wiktoria Jałowienko – Dyrektor Przedstawicielstwa Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej na Ukrainie oraz Karol Kubica - Kierownik Biura Handlowego w Kijowie Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu.

Źródło: UNIMOT SA

Wróć


Fatal error: Uncaught exception Exception with message Query error: Table './pipp_www/tl_search_index' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed (DELETE FROM tl_search_index WHERE pid='2821') thrown in system/modules/core/library/Contao/Database/Statement.php on line 283
#0 system/modules/core/library/Contao/Database/Statement.php(254): Contao\Database\Statement->query()
#1 system/modules/core/library/Contao/Search.php(291): Contao\Database\Statement->execute('2821')
#2 system/modules/core/classes/FrontendTemplate.php(310): Contao\Search::indexPage(Array)
#3 system/modules/core/classes/FrontendTemplate.php(121): Contao\FrontendTemplate->addToSearchIndex()
#4 system/modules/core/pages/PageRegular.php(189): Contao\FrontendTemplate->output(true)
#5 index.php(260): Contao\PageRegular->generate(Object(Contao\PageModel), true)
#6 index.php(444): Index->run()
#7 {main}