Wiadomości

BLIK w VITAY


Od 15 grudnia na stacjach ORLEN za każde 50 zł zapłacone za pomocą systemu płatności mobilnych BLIK klienci otrzymają nagrodę w postaci tysiąca punktów VITAY.

 

By skorzystać z promocji wystarczy być właścicielem lub założyć kartę VITAY oraz odwiedzić jedną z 1300 objętych promocją stacji ORLEN. Podczas zakupów na stacji należy poinformować sprzedawcę o płatności BLIKIEM, a następnie uruchomić aplikację mobilną swojego banku, wybrać BLIK jako formę płatności, wpisać kod na terminalu i zaakceptować transakcję na swoim telefonie. Promocja rozpocznie się 15 grudnia i potrwa miesiąc lub do wyczerpania puli 60 milionów punktów VITAY.
 
Punkty VITAY można wymienić na przykład na rabat na paliwo, kawę, hot-dogi, napój energetyczny Verva Racing Team, a także na usługi i nagrody dostępne w katalogu Programu VITAY. Promocja nie obejmuje napojów alkoholowych, wyrobów tytoniowych, produktów leczniczych oraz niektórych artykułów dziecięcych.

 

Operatorem BLIKA jest Polski Standard Płatności czyli spółka, założona przez sześć banków: Alior Bank, Bank Millennium, Bank Zachodni WBK, ING Bank Śląski, mBank (oraz Orange Finanse) i PKO Bank Polski (oraz Inteligo). Klienci tych placówek jako pierwsi mogą skorzystać z BLIK jako wspólnego systemu płatności mobilnych, w którym telefon przejmuje rolę karty.

 

Regulamin promocji jest dostępny pod adresem: http://www.blikmobile.pl/promocje/Orlen/regulamin.pdf
Szczegóły dotyczące programu lojalnościowego VITAY dostępne są pod linkiem: http://www.vitay.pl/katalog-Vitay.html
Więcej informacji na temat nowego systemu płatności mobilnych BLIK można znaleźć na stronie http://www.blikmobile.pl oraz na stronie Polskiego Standardu Płatności - http://www.polskistandardplatnosci.pl

Wróć