Auto-Flota

Citronex przejmuje stację w Iłowej


Stacja paliw w Iłowej, która do niedawna funkcjonowała jako obiekt marki Total, została przejęta przez Citronex. Wkrótce ruszy w nowej wizualizacji i z nową ofertą.

WIĘCEJ czytaj w najbliższym wydaniu „Paliw Płynnych" w dodatku#Franczyza. Jeżeli szukasz ofert franczyzowych, znajdziesz je na organizowanych wyłącznie przez Polską Izbę Paliw Płynnych XXVII Międzynarodowych Targach STACJA PALIW 2020

Kompleks w pierwszych dniach września przejdzie rebranding i dołączy do sieci Dyskontów Paliwowych Citronex. Stacja w Iłowej, zlokalizowana w pobliżu węzła A18, jest dobrze widoczna z autostrady. Znajduje się blisko zjazdu z autostrady i może obsługiwać ruch zarówno w kierunku na Berlin, jak i na Wrocław.

Stacja wyposażona jest w dwa dwustronne odmierzacze wielopaliwowe (benzyna/olej napędowy), dwustronny do LPG, dwa dwustronne AdBlue oraz dwa dwustronne dla TIR-ów (dużo szybszy nalew diesla). Przy obiekcie działa sklep i restauracja. Na terenie kompleksu znajduje się obszerny parking dla samochodów ciężarowych, który może pomieścić 50 zestawów.

Ze względu na to, że spółka Orlen Paliwa wycofuje się z obecnego do tej pory na stacji formatu dystrybucji przez Automatyczny Terminal Paliw, Citronex zainteresowany jest utrzymaniem terminalu dzięki nawiązaniu współpracy z nowym operatorem.

Firma dynamicznie się rozwija, a Dyskonty Paliwowe pojawiają się przy kolejnych ważnych węzłach komunikacyjnych w kraju. We wrześniu otwarty zostanie Dyskont Paliwowy w Kątach Wrocławskich. Obecnie Citronex jest właścicielem nie tylko marki Dyskont Paliwowy, ale także wszystkich stacji funkcjonujących pod nią, ale nie wyklucza w przyszłości rozwoju sieci poprzez kanał franczyzowy.

Źródło: Citronex

Wróć


Fatal error: Uncaught exception Exception with message Query error: Table './pipp_www/tl_search_index' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed (DELETE FROM tl_search_index WHERE pid='11474') thrown in system/modules/core/library/Contao/Database/Statement.php on line 283
#0 system/modules/core/library/Contao/Database/Statement.php(254): Contao\Database\Statement->query()
#1 system/modules/core/library/Contao/Search.php(291): Contao\Database\Statement->execute('11474')
#2 system/modules/core/classes/FrontendTemplate.php(310): Contao\Search::indexPage(Array)
#3 system/modules/core/classes/FrontendTemplate.php(121): Contao\FrontendTemplate->addToSearchIndex()
#4 system/modules/core/pages/PageRegular.php(189): Contao\FrontendTemplate->output(true)
#5 index.php(260): Contao\PageRegular->generate(Object(Contao\PageModel), true)
#6 index.php(444): Index->run()
#7 {main}