Wiadomości

CWS-boco: Toaleta 2012

W czerwcu i lipcu br., przeszkolone zespoły audytorów w oficjalnych strojach odwiedziły w sumie 200 toalet publicznych w sześciu miastach, w których odbędą się mecze na EURO 2012. Najlepiej oceniono toalety w Pizzy Hut Gruba Kaśka w Warszawie oraz w restauracji Milk and Co w Krakowie.

W ciągu sześciu tygodni (od 1 września do 8 października), Patrole ponownie odwiedzą toalety w Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku, Poznaniu, Chorzowie oraz Krakowie. Audytorzy będą wypełniać kwestionariusz, oceniając każdą toaletę pod kątem: dostępności, czystości, wyposażenia, wrażenia ogólnego oraz przyznając dodatkowe punkty za ponadstandardowe wyposażenie. Na koniec przekażą swoje spostrzeżenia osobom odpowiedzialnym za utzymanie czystości w lokalu.

 W ramach kampanii stworzona została również strona internetowa: www.toaleta2012.pl, na której można znaleźć rankingi zbadanych toalet, pełny raport z badań i materiały prasowe, jak również ciekawostki na temat toalet w Polsce i na świecie. W tym roku również powstanie raport na podstawie badań, zaprezentowany następnie podczas konferencji prasowej oraz na stronie internetowej.

Organizatorem kampanii jest firma CWS-boco Polska. Partnerem merytorycznym - Polska Izba Gospodarcza Czystości, a patronat honorowy nad kampanią objął Główny Inspektorat Sanitarny.

(zp)

Wróć