Wiadomości

Diesel na siarczysty mróz

To treść najnowszego spotu reklamowego, jaki przygotowała spółka Lotos Paliwa. Jego emisja rozpoczęła się dziś. Wierzymy, że klienci skorzystają z  najnowocześniejszej technologii, przetestowanej w ekstremalnych warunkach przez najlepszych kierowców rajdowych, w tym mistrza Polski w rajdach samochodowych Kajetana Kajetanowicza – komentuje Magdalena Jurdziak, dyrektor biura marketingu Lotos Paliwa.

30-sekundowa reklama pojawi się w ogólnopolskich, a także lokalnych stacjach radiowych, wśród nich m.in. w Radiu Zet, RMF FM, Programie III Polskiego Radia, Esce Rock, Radiu Eska, Radiu Złote Przeboje, TOK FM, Radiu VOX i Roxy FM.  – Spot przygotowaliśmy we współpracy z agencją Testardo Gram. Za media odpowiedzialny jest Dom Mediowy OMD Sp. z o.o. – dodaje Bożena Pomianek, koordynator w Biurze Marketingu Lotos Paliwa. W okresie zimowym olej napędowy Lotos Dynamic Diesel dzięki specjalnie opracowanej formule gwarantuje zachowanie wysokiej jakości parametrów nawet w temperaturze do –32 st. C. Wszystko z myślą o tym by zapewnić jak najlepszą ochronę silników wysokoprężnych.

Jako pierwsza firma naftowa w Polsce, Lotos wyprodukował i wprowadził do sprzedaży olej napędowy o minimalnej zawartości siarki - 0,001 proc. Jest to element ważny dla żywotności, zapewnienia efektywności i bezusterkowej pracy katalizatorów spalin oraz zmniejszenia korozji w układach zasilania i wydechowym. Ma kluczowe znaczenie dla ochrony środowiska naturalnego. Lotos Dynamic Diesel to innowacyjny produkt najwyższej jakości powstały dzięki unikalnej technologii. Zapewnia silnikom diesla zwiększenie mocy dzięki podwyższonej liczbie cetanowej (55 – wobec przewidywanej przez normę 51) z jednoczesnym zastosowaniem imitatorów podwyższonej liczby cetanowej. Dynamic Diesel minimalizuje naturalną utratę mocy pracującego silnika.

W maju ubiegłego roku spółkę Lotos Paliwa uhonorowano nagrodą „Europrodukt” za wprowadzenie do sprzedaży paliw Dynamic. Z kolei w 2008 roku Dynamic zdobył m.in. tytuł „Produkt Roku” podczas XV edycji Targów Stacja Paliw oraz „Top Produkt Pomorza” w plebiscycie zorganizowanym przez redakcję „Dziennika Bałtyckiego

 Szczegółowe informacje na temat supernowoczesnych paliw Dynamic oraz specjalnych promocji związanych z ich zakupem znajdą Państwo na stronie www.lotosdynamic.pl

 

Wróć