Wiadomości

Dostęp dla polskich przedsiębiorców do zamówień ogłaszanych przez organizacje międzynarodowe


Na stronie przetargi-miedzynarodowe.gov.pl Ministerstwo Rozwoju publikuje wybrane ogłoszenia przetargowe, otwarte dla polskich firm.

Dotychczas zamieszczone zostały informacje o zamówieniach ogłoszonych przez Program Narodów Zjednoczonych ds. Rozwoju. Ministerstwo Rozwoju chce tę bazę poszerzać o przetargi organizacji międzynarodowych z ponad 100 krajów świata.

Dlatego Ministerstwo Rozwoju zachęca firmy, zainteresowane rozwojem eksportu w oparciu o zlecenia otrzymywane od organizacji międzynarodowych, do kontaktu. Prosi o przesyłanie na adres mzp@mr.gov.pl informacji, jakiego typu przetargi są interesujące dla potencjalnych, polskich dostawców. Chodzi o rodzaj zamawianego towaru lub usługi oraz kraje działania organizacji. Przetargi wyszukane w oparciu o zgłoszone potrzeby będą publikowane na stronie przetargi-miedzynarodowe.gov.pl

Źródło: MR (op.pb)

Wróć

Wystąpił błąd

Wystąpił błąd

Co się stało?

Wysąpił błąd podczas wykonywania skryptu. Coś nie działa prawidłowo.

Jak mogę naprawić ten problem?

Otwórz plik system/logs/error.log i znajdź powiązaną wiadomość błędu (zazwyczaj ostatnia). Możesz również dodać ten wiersz do lokalnego pliku konfiguracji i odświeżyć stronę:

$GLOBALS['TL_CONFIG']['displayErrors'] = true;

Zauważ, że każdy będzie mógł zobaczyć błędy na Twojej stronie!

Dowiedz się więcej

Wykonywanie skryptu zostało zatrzymane z powodu błędu. Wiadomość o błędzie została ukryta z powodów bezpieczeństwa i może zostać znaleziona w pliku system/logs/error.log (patrz wyżej). Jeśli nie rozumiesz wiadomości błędu lub nie wiesz jak naprawić problem, przeszukaj Contao FAQ lub odwiedź stronę wsparciaContao.

Aby spersonalizować tą wiadomość, utwórz nowy szablon nazwany templates/be_error.html5.