Wiadomości

Gilbarco w Turcji


Porozumienie w tej sprawie podpisali Fatih Akin, prezes Tora Petrol, oraz Andreas Wenzel, dyrektor Gilbarco Veeder-Root na Europę. Zgodnie z umową Tora Petrol staje się  w Turcji wyłącznym dystrybutorem produktów Gilbarco Veeder-Root, takich jak: dystrybutory, pompy paliw, systemy detekcji wycieku oraz automatycznego tankowania. - Cieszymy się z rozszerzenia naszej dotychczasowej współpracy z Tora Petrol, ponieważ pozwoli to nam na zapewnienie naszym tureckim klientom najwyższego poziomu usług. Liczymy zatem na długą i owocną współpracę – powiedział Andreas Wenzel.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z porozumienia z Gilbarco Veeder-Root, firmą, która przekonała nas szeroką gamą produktów oraz nowoczesnym podejściem do zagadnień dystrybucji – mówi Fatih Akin. – Naszym celem jest uzyskanie synergii naszego zespołu z zespołem Gilbarco, aby wyznaczyć nowy standard obsługi tak wyjątkowego klienta, jakim są stacje paliw.
Produktami Gilbarco w Turcji zajmować się będzie ponad 120 wykwalifikowanych pracowników z centrum firmy w Istambule oraz ponad 80 serwisów mobilnych. Współpraca obejmie też 30 partnerskich firm instalacyjnych na terenie całej Turcji.
Gilbarco Veeder-Root jest liderem w branży dystrybutorów paliwa. Jej dystrybutorem na Polskę jest warszawska firma Oil Service.
petroplaza/Gilbarco Veeder-Root.

(zp)

Wróć