Strefa przedsiębiorcy

Gorysławice - 136. MOYA

Pod koniec lutego do sieci MOYA dołączyła stacja w Gorysławicach (woj. świętokrzyskie). To druga MOYA, po placówce w Kazimierzy Wielkiej, będąca własnością Radosława Gruszki.

Działająca 24h stacja w Gorysławicach funkcjonuje na rynku paliwowym od kilku. W ostatnim czasie przeszła proces modernizacji, przyjmując standardy MOYA i barwy tej sieci.

Obiekt położony jest przy DW776, na trasie Kraków - Busko Zdrój (wjazd na stację z obu stron).  W ofercie oprócz pełnej palety paliw (Pb95, ON, ON MOYA Power, LPG) m.in.: Caffe MOYA (część gastronomiczna wyposażona w barowy stolik umożliwiający konsumpcję zakupionych przekąsek i napojów), Wi-Fi, kompresor. Oferta dla TIR to m.in. specjalne odmierzacze ON [tzw. "szybki diesel"] i AdBlue oraz kilka miejsc parkingowych dla pojazdów ciężarowych.

Gorysławice to 7. MOYA w woj. świętokrzyskim . Ze względu na swoje położenie placówka będzie obsługiwała zarówno ruch tranzytowy, jak i lokalny. Po dołączeniu stacji w Gorysławicach w sieci MOYA funkcjonuje 136 placówek.

***

MOYA to założona w 2009 r., należąca do spółki ANWIM SA, ogólnopolska sieć stacji paliw, licząca obecnie ponad 136 placówek, w tym 20 stacji własnych ANWIM SA (z ofertą dla flot). Jej placówki oferują pełną gamę asortymentu i usług współczesnych stacji paliw: od paliw, przez firmowy kącik kawowy Caffe MOYA, sklep [w tym produkty marki własnej MOYA], myjnie, po ofertę dla klientów biznesowych - kartę flotową MOYA Firma. Nie zapominając o klientach indywidualnych, sieć oferuje im kartę rabatową MOYA VIP. Wszystkie stacje działające w sieci MOYA spełniają jednolite, najwyższe standardy obsługi i jakości. Gwarancją jakości paliwa na stacjach w barwach MOYA jest niezależny program badania paliw TankQ. Plany sieci sięgają 250 stacji w 2019 r., z czego 50 ma być stacjami własnymi ANWIM SA.

ŹRÓDŁO: ANWIM SA, op zp., fot. materiały prasowe

WIĘCEJ czytaj w majowym wydaniu miesięcznika "Paliwa Płynne"; Z pełną ofertą sieci MOYA zapoznasz się podczas organizowanych wyłącznie przez Polską Izbę Paliw Płynnych XXIV Międzynarodowych Targów STACJA PALIW 2017, w dniach 17-19 maja 2017 r., na terenie EXPO XXI, Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/14

 

Wróć


Fatal error: Uncaught exception Exception with message Query error: Table './pipp_www/tl_search_index' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed (DELETE FROM tl_search_index WHERE pid='877') thrown in system/modules/core/library/Contao/Database/Statement.php on line 283
#0 system/modules/core/library/Contao/Database/Statement.php(254): Contao\Database\Statement->query()
#1 system/modules/core/library/Contao/Search.php(291): Contao\Database\Statement->execute('877')
#2 system/modules/core/classes/FrontendTemplate.php(310): Contao\Search::indexPage(Array)
#3 system/modules/core/classes/FrontendTemplate.php(121): Contao\FrontendTemplate->addToSearchIndex()
#4 system/modules/core/pages/PageRegular.php(189): Contao\FrontendTemplate->output(true)
#5 index.php(260): Contao\PageRegular->generate(Object(Contao\PageModel), true)
#6 index.php(444): Index->run()
#7 {main}