Wiadomości

Grill na stacjach Grosaru


Spółka Grosar rozbudowała ofertę gastronomiczną o potrawy z grilla. Stacje paliw oferują letnie grillowanie w ogródkach przystacyjnych w miejscowościach: Gorlice i Ładna. W ofercie są: karkówka, szaszłyki, kiełbaski, ryby.


Jak informuje spółka, wszystkie mięsa smażone są na bieszczadzkim węglu drzewnym oraz drewnie, a grill rozpalany jest użycia rozpałki syntetycznej, co sprawia, że serwowane potrawy mają niepowtarzalny smak.
***
Grosar Sp. z o.o. działa w branży paliwowej od początku lat 90. XX w.. Stacja Grosar w Pilźnie była jedną z pierwszych prywatnych stacji benzynowych w Polsce. Firma od rozpoczęcia swojej działalności systematycznie się rozwija. Obecnie zarządza 18 stacjami paliw, zlokalizowanymi w trzech województwach: małopolskim, podkarpackim oraz świętokrzyskim. Spółka jest jednym z założycieli Stowarzyszenia Prywatnych Stacji Benzynowych „Unia Południe” i czynnym członkiem Polskiej Izby Paliw Płynnych. Czterokrotnie była laureatem rankingu „Gazele Biznesu” dla najbardziej dynamicznie rozwijających się firm o nieskazitelnej reputacji. W 1998 r. stacja Grosar w Ładnej zdobyła tytuł „Najlepszej Stacji Roku w Polsce” przyznawanego przez czytelników miesięcznika „Polski Traker”. Firma jest też pionierem w dziedzinie kart tankowania. Oferta spółki cechuje się dogodnym systemem płatności i dostępnością dla wszystkich podmiotów gospodarczych. Oprócz sprzedaży paliw oferuje szeroki asortyment towarów w sklepach. które zlokalizowane są przy większości stacji i czynne przez całą dobę. Ich asortyment obejmuje zarówno w artykuły spożywcze, prasę, upominki, leki, jak również winiety oraz gamę akcesoriów samochodowych i narzędzi.

zp

Źródło: Grosar Sp. z o.o.

Wróć