Strefa przedsiębiorcy

10. stacja automatyczna MOYA już działa


W połowie lipca uruchomiono nowo wybudowaną stację automatyczną MOYA w Gdańsku przy terminalu kontenerowym DCT.

Stacja w Gdańsku to nowoczesny, całodobowy obiekt przeznaczony do obsługi klientów flotowych. Tak jak pozostałe placówki tego typu, tak i ta znajduje się w strategicznym punkcie tranzytowym. Stacja zlokalizowana jest w dogodnym dla kierowców miejscu, zaledwie kilkaset metrów od zjazdu z drogi prowadzącej do Terminala Promowego Westerplatte i terminala kontenerowego DCT. Na stacji znajdują się cztery stanowiska z szybkim nalewem diesla do dwustronnego tankowania samochodów ciężarowych. Kierowcy mogą również tankować AdBlue z dystrybutora. Klienci mogą dokonywać płatności za pomocą karty MOYA Firma, IQ Card, a także UTA, DKV i EuroWag.

Samoobsługowe stacje Moya to nowa koncepcja spółki Anwim, dedykowana firmom transportowym. To właśnie z myślą o nich operator nieustannie rozbudowuje sieć stacji automatycznych, które w naszym kraju cieszą się coraz większym powodzeniem. Za nowoczesnymi stacjami przemawia długa lista zalet - od dogodnego położenia i nowoczesnej infrastruktury przez bardzo atrakcyjne ceny i obsługę kart paliwowych aż po bardzo wydajne dystrybutory.

Stacja w Gdańsku jest dwudziestym piątym obiektem własnym firmy Anwim S.A., z czego dziesięć stanowią właśnie stacje automatyczne. Po uruchomieniu stacji w Gdańsku w barwach MOYA funkcjonuje już 150 placówek.

Źródło: Anwim

Wróć