Strefa przedsiębiorcy

108. Moya to obiekt firmy Witpol w Łomży

Od połowy listopada nowa stacja Moya obsługuje już mieszkańców Łomży oraz podróżujących między centrum, a północno-wschodnim regionem kraju.

Stacja w Łomży, własność firmy Witpol, to obiekt nowo wybudowany. Zlokalizowana jest przy ul. Poznańskiej 21, 300 metrów od DK61, na wyjeździe z Łomży w kierunku Ostrołęki.

W ofercie ma Pb95/98, olej napędowy, ON Moya Power oraz LPG. AdBlue dostępne jest w opakowaniach jednorazowych. Na stacji działa koncept Caffe MOYA ze stolikami, kierowcy korzystać mogą z sieci wi-fi. Na zewnątrz znajduje się myjnia dla samochodów osobowych, a także kompresor i odkurzacz. Na parkingu z monitoringiem zmieści się ok. 10 składów TIR. Stacja czynna jest 24h.

Łomża - ze względu na rozchodzące się tam drogi krajowe 61, 63 i 64 - jest istotnym punktem na mapie ruchu tranzytowego. Nowa stacja jest trzecim obiektem sieci Moya w woj. podlaskim, a czwartym położonym przy DK1 (pozostałe zlokalizowane są w Bargłowie Kościelnym, Ostrołęce i w Gzowie).

 

Wróć


Fatal error: Uncaught exception Exception with message Query error: Table './pipp_www/tl_search_index' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed (DELETE FROM tl_search_index WHERE pid='1285') thrown in system/modules/core/library/Contao/Database/Statement.php on line 283
#0 system/modules/core/library/Contao/Database/Statement.php(254): Contao\Database\Statement->query()
#1 system/modules/core/library/Contao/Search.php(291): Contao\Database\Statement->execute('1285')
#2 system/modules/core/classes/FrontendTemplate.php(310): Contao\Search::indexPage(Array)
#3 system/modules/core/classes/FrontendTemplate.php(121): Contao\FrontendTemplate->addToSearchIndex()
#4 system/modules/core/pages/PageRegular.php(189): Contao\FrontendTemplate->output(true)
#5 index.php(260): Contao\PageRegular->generate(Object(Contao\PageModel), true)
#6 index.php(444): Index->run()
#7 {main}