Strefa przedsiębiorcy

12. stacja Total - wystawcy XXIII Międzynarodowych Targów STACJA PALIW 2016


Kolejna stacja paliw pod szyldem Total już otwarta. Tym razem mieszkańcy Grodziska Wielkopolskiego i podróżujący w okolicach tej miejscowości mogą zatankować paliwa francuskiego koncernu w placówce powstałej we współpracy z firmą Romix. Z pełną ofertą firmy Total będzie można się zapoznać podczas XXIII Międzynarodowych Targów STACJA PALIW 2016, 11-13 maja 2016 r. w EXPO XXI w Warszawie na stoisku D4.

 

Na drogowej mapie Polski pojawiła się nowa stacja Total: przy DK32 w Grodzisku Wielkopolskim (woj. wielkopolskie). W ofercie ma oleje napędowe (Diesel i Excellium Diesel); dwa rodzaje benzyn: Super 95 oraz Excellium 98, oraz LPG. Wyposażona jest w trzy odmierzacze wieloproduktowe oraz zbiornik naziemny do sprzedaży AdBlue.
Można bezpłatnie skorzystać z WiFi i odpocząć przy dobrej kawie. Dla chcących zadbać o samochód przygotowano kompresor oraz samoobsługową, 4-stanowiskową myjnię KARCHER (wystawca XXIII Międzynarodowych Targów STACJA PALIW 2016 – stoisko A5), która posiada również stanowiska do mycia i suszenia dywaników.

Kierowcy samochodów ciężarowych mają do dyspozycji parking TIR, mogą także wziąć prysznic przed dalszą podróżą. Akceptowane są karty VISA, MasterCard, American Express oraz płatności kartami flotowymi Eurotrafic, UTA i DKV, które honorowane są w całej Europie.

- Naszym priorytetem jest zapewnienie klientom komfortu podróżowania, dlatego stacje Total spełniają potrzeby zmotoryzowanych. Co więcej zależy nam na prowadzeniu serwisu na najwyższym poziomie, stąd też większość stacji Total pracuje w systemie 24/7 i przystosowana jest do obsługi klientów posiadających floty – mówi Thibaud de Lisle, Dyrektor Generalny Total Polska.

Nową stację w portfolio Total Polska otwarto w wyniku partnerskiej współpracy, nawiązanej ze spółką P.W. ROMIX z wielkopolskiej miejscowości Siedlec. Klienci mogą skorzystać z jej oferty przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

 

Co wyróżnia stacje paliw Total?

- Najwyższej, jakości produkty oraz gama paliw premium Total Excellium, produkowana i importowana z Niemiec. Paliwa Excellium zapobiegają zanieczyszczeniom silnika i pomagają zmniejszyć zużycie paliwa.

- Od marca 2015 klienci flotowi mogą korzystać z kart paliwowych Eurotrafic w Polsce, a także na ponad 12 000 stacji w całej Europie.

- Gościnna atmosfera i dbałość o satysfakcję klienta to priorytet na stacjach Total. Większość obiektów oferuje bezpłatne WiFi. Coraz więcej stacji Total stwarza klientom możliwość wyrażenia swojej opinii o danej placówce przy pomocy nowoczesnej aplikacji dostępnej na tablecie.

- Kąciki kawowe Pause Café, dzięki którym można spędzić przyjemne chwile w przerwie w podróży pijąc kawę Lavazza.

- Nienagannie czyste stacje paliw z przejrzystym układem komunikacji i wygodnymi, samoobsługowymi urządzeniami stacjonarnymi (kompresor, odkurzacz itp.).

 

Grodzisk Wielkopolski

ul. Zielonogórska 4

godz. otwarcia: 24/7

myjnia, parking TiR,

Partner: P.W. ROMIX sp. z o.o.

 

WIĘCEJ: czytaj w czerwcowym wydaniu miesięcznika „Paliwa Płynne”

Jeżeli szukasz oferty franczyzowej dla swej stacji, odwiedź XXIII Międzynarodowe Targi STACJA PALIW 2016, 11-13 maja 2016 r. w EXPO XXI w Warszawie

Wróć