Auto-Flota

222. MOYA - Jordanów


28 września br. w Jordanowie (woj. małopolskie) została otwarta kolejna stacja paliw sieci MOYA.

WIĘCEJ czytaj w najbliższym wydaniu "Paliw Płynnych". Z pełną ofertą ANWIM SA i sieci MOYA można było zapoznać się na organizowanych wyłącznie przez Polską Izbę Paliw Płynnych XXVI Międzynarodowych Targach STACJA PALIW 2019.

Jest to 222 obiekt tej marki. Na stacji znajdującej się przy DK28, na trasie Maków Podhalański – Rabka Zdrój, można zatankować wszystkie rodzaje paliwa, w tym uszlachetnioną wersję oleju napędowego ON MOYA Power oraz LPG. Na stacji można także napić się dobrej kawy lub zjeść m.in. hot-doga czy zrobić zakupy. Dodatkowo kierowcy mogą skorzystać z kompresora, odkurzacza oraz bezdotykowej myjni.

Jordanów jest miastem leżącym w woj. małopolskim, w powiecie suskim. Położone jest nad rzeką Skawą w Kotlinie Rabczańskiej u południowych podnóży Beskidu Makowskiego. Ze względu na atrakcyjną lokalizację Jordanów ma charakter wczasowo-turystyczny. Miasto jest dobrą bazą wypadową w otaczające pasma górskie. Najpopularniejszymi szlakami są trasy na Luboń Wielki i Babią Górę. Jordanów znajduje się na drodze z Górnego Śląska do Zakopanego czy Nowego Sącza.

Nowa stacja obsługuje ruch tranzytowy oraz lokalny. Jest przystosowana również do obsługi samochodów ciężarowych – posiada szybki wlew diesla, płyn AdBlue nalewany z dystrybutora i parking samochodowy. Dla wszystkich klientów dostępny jest również koncept Caffe MOYA oraz przystacyjny sklep. Co więcej, na stacji realizowana jest sprzedaż i wymiana butli gazowych, dostępny jest także sklep motoryzacyjny o szerokim asortymencie, a kierowcy potrzebujący odpoczynku mogą skorzystać z usług noclegowych w komfortowych apartamentach.

Otwarcie stacji to okazja dla okolicznych mieszkańców m.in. do spróbowania pysznej kawy serwowanej w koncepcie gastronomicznym Caffe MOYA. Do 5 października br. tankując minimum 10 litrów dowolnego paliwa, klienci otrzymają napój energetyczny MOYA Energia lub małą kawę za symboliczny 1 grosz. Dodatkowo dla odwiedzających w tych dniach stację przygotowano liczne atrakcje i niespodzianki.

- Wybraliśmy polską markę MOYA ze względu na dynamiczny rozwój tej sieci stacji paliwowych. W regionie funkcjonują już stacje tej marki w Suchej Beskidzkiej, Wadowicach czy Mszanie Dolnej. Oferujemy naszym klientom sprawdzone paliwo najwyższej jakości w cenach niższych niż u wielkich koncernów paliwowych. Jesteśmy przekonani, że nasza nowo otwarta stacja w krótkim czasie podbije serca nie tylko zmotoryzowanych mieszkańców Jordanowa i okolic. Nie bez znaczenia jest tutaj również bogata oferta naszego sklepu oraz kawiarni Caffe MOYA – mówi Józef Lipa, właściciel stacji MOYA w Jordanowie.

Jakość ponad wszystko

Stacje MOYA obecne są we wszystkich województwach przy głównych trasach tranzytowych, drogach lokalnych i w miastach. Oferują najwyższej jakości paliwa: benzynę 95, 98, LPG oraz olej napędowy w wersji standardowej oraz premium – ON MOYA Power. Kierowcy pojazdów ciężarowych i dostawczych mają do dyspozycji dystrybutory zapewniające szybkie tankowanie paliw oraz dostęp do coraz popularniejszego płynu AdBlue. Część stacji MOYA wyposażona jest dodatkowo w parkingi dla samochodów ciężarowych, myjnie, kompresory czy odkurzacze. Stacje działające w ramach sieci spełniają najwyższe standardy obsługi i jakości. Gwarancją jakości paliw na stacjach w barwach MOYA jest niezależny program badania paliw – TankQ.

Źródło: ANWIM SA

Wróć


Fatal error: Uncaught exception Exception with message Query error: Table './pipp_www/tl_search_index' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed (DELETE FROM tl_search_index WHERE pid='13629') thrown in system/modules/core/library/Contao/Database/Statement.php on line 283
#0 system/modules/core/library/Contao/Database/Statement.php(254): Contao\Database\Statement->query()
#1 system/modules/core/library/Contao/Search.php(291): Contao\Database\Statement->execute('13629')
#2 system/modules/core/classes/FrontendTemplate.php(310): Contao\Search::indexPage(Array)
#3 system/modules/core/classes/FrontendTemplate.php(121): Contao\FrontendTemplate->addToSearchIndex()
#4 system/modules/core/pages/PageRegular.php(189): Contao\FrontendTemplate->output(true)
#5 index.php(260): Contao\PageRegular->generate(Object(Contao\PageModel), true)
#6 index.php(444): Index->run()
#7 {main}