Wiadomości

3. Dyskont Paliwowy Citroneksu - Lipiany


W tegoroczne wakacje firma Citronex uruchomiła nowy obiekty pod marką Dyskont Paliwowy - w Lipianach, przy A18 w kierunku Niemiec (przejście graniczne Olszyna).

Stacja jest jedną z ostatnich na terenie Polski przed przekroczeniem granicy. Położenie obiektu w pobliżu skrzyżowania A18 i A4 sprawia, że jest to dogodne miejsce do tankowania nie tylko dla tych, którzy planują przekraczać granicę w Olszynie, ale również jadących w kierunku Jędrzychowic. W przypadku kierunku na Jędrzychowice wystarczy na moment zboczyć ze standardowej trasy, zajechać na Lipiany, a następnie dzięki położonemu w pobliżu zjazdu, ponownie wrócić na A4.

Kierowcom jadącym na zachód Dyskont Paliwowy umożliwia kompleksowe zaopatrzenie w produkty najwyższej jakości. Na terenie stacji oprócz oferty paliwowej kierowcy mają możliwość skorzystania z usług restauracji Picaro, mogą zrobić zakupy w przystacyjnym supermarkecie, skorzystać z pryszniców oraz dużego parkingu dla tirów. Do ich dyspozycji jest również kantor, bankomat, myjnia TIR oraz bezpłatna sieć WiFi.

Paliwa sprzedawane są w dyskontowych cenach, a market wyróżnia bogaty asortyment.Oferta paliwowa Dyskontu Paliwowego skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jaki i flotowych bez względu na ilość aut jaką liczy flota. Karta paliwowa Citronex honorowana jest również w największej w Polsce sieci myjni Tir Citronex.

- Długoterminowym planem firmy jest stałe zwiększanie rozpoznawalności marki poprzez budowę nowych stacji paliw przy najważniejszych szlakach komunikacyjnych. W przeciągu kilku najbliższych lat Citronex zapowiada uruchomienie kolejnych obiektów. Punktem zainteresowania są miejscowości przygraniczne, gdzie paliwo jak przystało na Dyskont będzie sprzedawane w dyskontowych cenach - informuje miesięcznik "Paliwa Płynne"  Małgorzata Orłowska, PR & Marketing Manager firmy Citronex..

 

 

 

Wróć