Auto-Flota

30 stacji AS 24 w Polsce


Jubileusz 30-lecia firmy, nowe stacje w Polsce, usługa Passango Europe w Austrii, plany w Niemczech – AS 24 ma wiele do powiedzenia podczas VI Międzynarodowych Targów Transportu i Logistyki 2018 w Warszawi.

WIĘCEJ czytaj w grudniowym wydaniu miesięcznika „Paliwa Płynne". Z pełną ofertą TOTAL i AS 24 można było zapoznać się podczas organizowanych wyłącznie przez Polską Izbę Paliw Płynnych Międzynarodowych Targów STACJA PALIW, EXPO XXI, Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/14

AS 24 świętuje jubileusz 30-lecia powstania firmy i zapewnia odwiedzającym targi TransLogistica Poland 2018 wiele dodatkowych atrakcji. - Jesteśmy wiodącym dostawcą paliwa i usług dla firm transportowych w całej Europie. Liczę na dobre spotkania z naszymi aktualnymi i potencjalnymi klientami podczas wszystkich trzech dni targowych, bo mamy naprawdę świetną ofertę dla polskich firm - mówi Cédric Vigneau, dyrektor zarządzający AS 24 w Polsce.
Do końca 2018 r. firma otworzy jeszcze stacje w okolicach Gdańska, Wrocławia i Krakowa, co da łącznie 30 punktów w naszym kraju. Kolejnych pięć jest w trakcie budowy, między innymi w Krzywej (węzeł autostrady A4 z DK 94) i Radziszewie (węzeł autostrady A18 z DK 31).
W całej Europie AS 24 ma już ponad 800 placówek własnych i 12 000 partnerskich. Na każdej z nich można płacić kartą AS 24 lub AS 24 Eurotrafic.
AS 24 rozwija usługi dla firm transportowych. Flagowym produktem jest urządzenie Passango Europe, które umożliwia elektroniczne uiszczanie opłat drogowych we: Francji, Belgii, Hiszpanii, Portugalii, a od niedawna również w Austrii.
- Passango Europe to także geolokalizacja. Operator floty otrzyma alert, jeśli kierowca porusza się trasą, na której nie powinien się znaleźć. To również większe bezpieczeństwo karty paliwowej AS 24, ponieważ system automatycznie identyfikuje sytuację, gdy płatność odbywa się w innej lokalizacji, niż wynika ze wskazań urządzenia - mówi Cédric Vigneau.
AS 24 prowadzi zaawansowane prace, aby oferować Passango Europe również w Niemczech. Oficjalne wprowadzenie usługi zaplanowano na połowę 2019 r. Partnerem technologicznym AS 24 projektu Passango Europe jest Siemens.
Źródło: AS 24

WIĘCEJ czytaj w grudniowym wydaniu miesięcznika „Paliwa Płynne". Z pełną ofertą TOTAL i AS 24 można było zapoznać się podczas organizowanych wyłącznie przez Polską Izbę Paliw Płynnych Międzynarodowych Targów STACJA PALIW, EXPO XXI, Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/14

Wróć


Fatal error: Uncaught exception Exception with message Query error: Table './pipp_www/tl_search_index' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed (DELETE FROM tl_search_index WHERE pid='16583') thrown in system/modules/core/library/Contao/Database/Statement.php on line 283
#0 system/modules/core/library/Contao/Database/Statement.php(254): Contao\Database\Statement->query()
#1 system/modules/core/library/Contao/Search.php(291): Contao\Database\Statement->execute('16583')
#2 system/modules/core/classes/FrontendTemplate.php(310): Contao\Search::indexPage(Array)
#3 system/modules/core/classes/FrontendTemplate.php(121): Contao\FrontendTemplate->addToSearchIndex()
#4 system/modules/core/pages/PageRegular.php(189): Contao\FrontendTemplate->output(true)
#5 index.php(260): Contao\PageRegular->generate(Object(Contao\PageModel), true)
#6 index.php(444): Index->run()
#7 {main}