Strefa przedsiębiorcy

Iście amerykańskie sosy burgerowe


Street food znany jest od czasów starożytnych. Pierwotnie korzystali z tej formy żywienia ubodzy mieszkańcy Grecji czy Rzymu, którzy nie mieli warunków, żeby przygotować danie.

Przez tysiąclecia przybierał różne formy. Obecnie Street food to styl życia, bardzo modny trend zdobywający coraz większe rzesze wielbicieli.

W Europie modę zapoczątkowała Francja, gdzie połowie XIX wieku na ulicznych stoiskach serwowano frytki. Od tamtej pory wiele się zmieniło. ‘na ulicy’ można skosztować kuchni całego świata a ich spożywanie to forma celebracji, sposób na spędzenie wolnego czasu ze znajomymi.

W Polsce Street food to młode zjawisko ale bardzo dynamicznie się rozwija. Zdecydowanie dominują u nas burgery, które sprzedawane są pod wieloma postaciami. Na naszym rynku znajdziemy tradycyjne amerykańskie burgery ale również nowe wariacje z dużą ilością warzyw lub opcje dla wegetarian. Konkurencja jest duża więc należy się wyróżniać i oferować konsumentom coś zaskakującego.

To właśnie skłoniło firmę Kotaniec to wyprodukowania nowej linii sosów dedykowanych do burgerów. 8 wyjątkowych smaków takich jak: sos San Antonio z delikatnym posmakiem limetki, sos San Diego z dodatkiem różnorodnych warzyw, doskonale przyprawiony sos Osmański. Sos mayo Virginia zachwyci aromatem leśnych grzybów a intensywny w smaku sos BBQ Red Neck jest niezastąpiony do prawdziwych amerykańskich burgerów. W ofercie znajdziemy również idealnie przyprawiony ketchup American Classic, słodko pikantny Sweet Hot Tomato Sauce oraz Curry Sos Simply Red o intensywnym smaku curry.

Każdy z produktów jest inny ale tak samo zaskakujący. Doskonała kompozycja przypraw i starannie dobrane składniki decydują o najwyższych walorach smakowych sosów burgerowych Folwark. Produkty dostępne są na rynku od miesiąca a już mają duże grono stałych Klientów. Można je nabyć w hurtowniach, u dystrybutorów oraz poprzez plaformę hurtum.pl

Źródło: Kotaniec, op. zp

Wróć