Auto-Flota

Islandia inwestuje w sieć stacji szybkiego ładowania


Islandia to kolejny kraj, który wpisuje się w globalny trend elektromobilności i decyduje się zwiększyć wykorzystanie odnawialnych źródeł energii, inwestując w sieć stacji szybkiego ładowania ABB. 
 
Wzdłuż słynnej, okrążającej wyspę Drogi 1, której długość wynosi 1332 km, zainstalowano już ponad 20 stacji szybkiego ładowania samochodów elektrycznych firmy ABB, które działając w ekstremalnych warunkach ładują samochód elektryczny do pełna w czasie 15-30 minut. Natomiast dzięki rozwiązaniom ABB Ability™ urządzenia działają 24h/7 dni w tygodniu, a zdalna łączność cyfrowa umożliwia stałe monitorowanie pracy i ich zrestartowanie z dowolnego miejsca na wyspie, niezależnie od pogody.
 
Poszerzając ofertę rozwiązań dla elektromobilności, ABB wprowadziło niedawno ultra szybką ładowarkę do samochodów elektrycznych. Po raz pierwszy została ona zaprezentowana w Polsce na trwającym Europejskim Kongresie Gospodarczym, w tym roku zdominowanym przez tematy związane z elektromobilnością. 
 
Źródło: ABB (op.pb)

Wróć

Wystąpił błąd

Wystąpił błąd

Co się stało?

Wysąpił błąd podczas wykonywania skryptu. Coś nie działa prawidłowo.

Jak mogę naprawić ten problem?

Otwórz plik system/logs/error.log i znajdź powiązaną wiadomość błędu (zazwyczaj ostatnia). Możesz również dodać ten wiersz do lokalnego pliku konfiguracji i odświeżyć stronę:

$GLOBALS['TL_CONFIG']['displayErrors'] = true;

Zauważ, że każdy będzie mógł zobaczyć błędy na Twojej stronie!

Dowiedz się więcej

Wykonywanie skryptu zostało zatrzymane z powodu błędu. Wiadomość o błędzie została ukryta z powodów bezpieczeństwa i może zostać znaleziona w pliku system/logs/error.log (patrz wyżej). Jeśli nie rozumiesz wiadomości błędu lub nie wiesz jak naprawić problem, przeszukaj Contao FAQ lub odwiedź stronę wsparciaContao.

Aby spersonalizować tą wiadomość, utwórz nowy szablon nazwany templates/be_error.html5.