Wiadomości

Karcher na DOFO


Na franczyzowej stacji PKN Orlen firmy Petrokan w Brześciu Kujawskim ruszyła jedyna w Polsce myjnia Karcher w barwach czerwonych, zgodnie ze standardem PKN Orlen. Z pełną ofertą firmy Karcher można było zapoznać się na XXIII Międzynarodowych Targach STACJA PALIW 2016.

– Podczas rozmów z Karcher Polska podkreślałem wagę wizualizacji zgodnej ze standardami PKN Orlen. Producent podjął to wyzwanie. Innowacyjność została pozytywnie odebrana przez Klientów, obroty na myjni wzrastają z dnia na dzień. Serwis działa perfekcyjnie, środki chemiczne są stosunkowo niedrogie, a bardzo skuteczne. Kolejną inwestycję, planowaną w 2017 r., zamierzamy więc realizować z tym samym partnerem – mówi Artur Kandarian, prezes firmy Petrokan .

Każde stanowisko myjące wyposażone jest w specjalną lancę wielofunkcyjną oraz szczotkę z aktywną pianą, którą w 2016 r. nagrodzono Złotym Medalem Targów Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu, a w 2015 r. nagrodą miesięcznika "Paliwa Płynne" w konkursie PRODUKT ROKU XXII Międzynarodowych Targów STACJA PALIW 2015.

Myjnia samoobsługowa:

SB MB to obecnie najnowocześniejsza technologia myjąca dostępna na rynku. Myjnia bazuje na środkach czystości w formie płynnej, co ma zasadnicze znaczenie dla niezawodności działania pomp, systemu dozowania oraz wpływu na lakier pojazdów. Każde stanowisko myjące wyposażone jest w specjalną lancę wielofunkcyjną oraz szczotkę do nakładania aktywnej piany. Lanca umożliwia mycie wysokim ciśnieniem oraz chemiczne pianowanie pojazdów, tylko jednym narzędziem. Następuje to poprzez przełączenie funkcji bezpośrednio na lancy.

Technologia działa na niezawodnych pompach Karcher z tłokami ceramicznymi, silnikami chłodzonymi wodą z odzyskiem ciepła wykorzystywanym w procesie mycia. Dzięki temu zwiększona jest sprawność energetyczna. Chemia dozowana jest przez wysoko precyzyjne pompki pneumatyczne, które powodują, że jednostkowe koszty mycia są najniższe na rynku.

Dodatkowo urządzenie charakteryzuje się łatwą obsługą, elastycznością indywidualnej konfiguracji na potrzeby Klienta oraz skutecznością działania środków chemicznych.

Myjnia szczotkowa:

Jest to bardzo nowoczesne urządzenie przeznaczone do mycia zewnętrznego pojazdów. Dzięki optymalnej konfiguracji, łatwości obsługi oraz indywidualnego dostosowania programów myjących, osiągana jest bardzo wysoka jakość mycia. Szczotki gąbkowe, przyjazne dla lakieru w połączeniu ze środkami chemicznymi Karcher powodują dokładne oczyszczenie powierzchni pojazdu. Oferuje również dodatkowy program polerowania. Na auto nakładany jest specjalny środek w formie piany, którego zadaniem jest dogłębne oczyszczenie brudnej powierzchni, jak również jej konserwacja. Dla samochodów z lekkimi zabrudzeniami technologia oferuje optymalne mycie tylko w dwóch przebiegach portalu.

(op.zp)

WIĘCEJ: czytaj w lipcowym wydaniu miesięcznika „Paliwa Płynne”

Jeżeli chcesz inwestować w myjnię, odwiedź XXIV Międzynarodowe Targi STACJA PALIW 2017, z największą w Polsce ofertą tego typu urządzeń - tradycyjnie w maju w warszawskiej hali EXPO XXI.

 

Wróć