Auto i Myjnia

Kolejna stacja samoobsługowa MOYA express


Kolejna stacja samoobsługowa MOYA express
W Pile przy ul. Szybowników 9 została otwarta kolejna samoobsługowa stacja paliw sieci MOYA. Można tu samodzielnie zatankować benzynę 95, olej napędowy standardowy i uszlachetniony ON MOYA Power. Jest to już 38. samoobsługowy punkt MOYA express.
MOYA express to nowoczesne, samoobsługowe stacje paliw, należące do ogólnopolskiej sieci MOYA. Klienci mogą zakupić tutaj w atrakcyjnych cenach benzynę 95, olej napędowy standardowy oraz uszlachetniony ON MOYA Power. Obiekt w Pile dostosowany jest także do obsługi pojazdów ciężarowych – wyposażony jest w szybki wlew diesla oraz dystrybutor płynu AdBlue. Ponadto, można tu nadać lub odebrać paczkę – również samodzielnie – za pomocą Paczkomatu.
Zapisując się na newsletter MOYA express, klienci uzyskują dodatkowe rabaty od cen wyświetlanych na pylonie. W całej Polsce funkcjonuje już 38 samoobsługowych obiektów MOYA.
Prosty i intuicyjny w obsłudze system pozwala samodzielnie i komfortowo zatankować oraz rozliczyć się na stacjach MOYA express. Podobnie jak na pozostałych stacjach tego typu, płatność za paliwo odbywa się gotówką, kartą płatniczą, kartą MOYA Firma bądź innymi kartami flotowymi, które są akceptowane w sieci MOYA. Stacje samoobsługowe są popularną alternatywą dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Źródło: AVIA

Wróć