Wiadomości

Kolejna stacja sieci Huzar


W pierwszych dniach stycznia, mimo niesprzyjającej aury, udało się ukończyc wizualizację - kolejna stacja powiększyła sieć Huzar w województwie Małopolskim.
Obiekt zlokalizowany jest w Olkuszu, przy ulicy Kochanowskiego - bezpośrednio przy trasie numer 791, prowadzącej do Trzebini i Chrzanowa. Stacja dotychczas funkcjonowała w barwach Petrochemii Płock S.A.

Jest to nowoczesny, w pełni zmodernizowany obiekt, gdzie klienci mogą skorzystać m.in. z oferty sklepu oraz zrobić sobie przerwę na kawę. Właściciel stacji dba o stałe poszerzanie oferty i dostosowywanie jej do nowych standardów oraz oczekiwań rynku.
Dla stałych klientów przygotowano program lojalnościowy "Szarża Prezentów". Przedsiębiorcy zaś mają możliwość skorzystania z programu "Biznes Profit".
Olkuska stacja to już czwarty obiekt w województwie małopolskim - a 41 w kraju - działajacy w pełni barw tej sieci.Oferta Polskich Stacji Paliw "Huzar" kierowana jest do niezależnych operatorów, którzy chcą funkcjonować w ramach silnej grupy.
Huzar kładzie nacisk na wysoką jakość usług, a jednocześnie na niezależność zrzeszonych przedsiębiorstw i ich realny wpływ na rozwój sieci.

(opr/bp)źródło: PSP Huzar

Wróć