Wiadomości

Kolejny McDonald's przy A4


Rozpoczęła się budowa kolejnej restauracji McDonald’s przy autostradzie A4. Wolnostojący lokal typu McDrive zlokalizowany w Okmianach będzie gotowy na przyjęcie gości na przełomie marca i kwietnia 2011 r.

 Restauracja została zlokalizowana przy zjeździe z autostrady A4, około 30 km przed Legnicą, jadąc w kierunku Wrocławia.

 

Nowopowstający lokal ma charakteryzować się nowoczesnym stylem i wysokim standardem wykończenia. Odpowiedni komfort zapewnią wygodne, tapicerowane meble, a zastosowane kolory z dominacją jasnych, żywych barw w połączeniu z właściwym oświetleniem stworzą atmosferę sprzyjającą odpoczynkowi i odprężeniu. Elewację wzbogacą elementy wykonane z naturalnego drewna.

W nowej restauracji McDonald’s znajdzie się miejsce na McCafe – wyodrębnioną część kawiarnianą, gdzie amatorzy kawy będą mogli delektować się swoim ulubionym napojem oraz wyjątkowymi ciastami.

 

Z myślą o najmłodszych gościach restauracji powstanie tzw. strefa Gym&Fun, w skład której wchodzą trzy interaktywne miejsca zabaw: wyścig rowerowy, bieg z przeszkodami oraz boisko do koszykówki z małymi piłkami.

 

„Restauracja znajduje się przy autostradzie, dlatego staraliśmy się spełnić oczekiwania zmotoryzowanych gości” – mówi Krzysztof Kłapa, Dyrektor ds. korporacyjnych McDonald’s Polska - „Przygotowaliśmy dla nich linię McDrive oraz wygodne parkingi. Natomiast dla miłośników kawy i deserów uruchomiliśmy strefę McCafe. Spodziewamy się, że spotka się ona z dużym zainteresowaniem gości, którzy docenią oferowane w niej wysokiej jakości gorące i mrożone kawy oraz szeroki wybór deserów i z chęcią spędzą tu chwilę, aby zrobić sobie przerwę w podróży.

 

Goście restauracji będą mogli spożywać posiłki w klimatyzowanej sali, która oferuje miejsca siedzące
dla ponad 120 osób bądź w ogródku rekreacyjnym przy restauracji.

 

 

***

 

McDonald's Polska rozpoczął działalność w 1992 roku, otwierając pierwszą restaurację w Warszawie. Obecnie działa w Polsce 248 restauracji McDonald’s, które zatrudniają ponad 15 500 osób. 106 z nich to obiekty prowadzone przez 51 licencjobiorców.

Wróć