Wiadomości

Kradł tablice rejestracyjne, a następnie paliwo. Został zatrzymany.


Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Zwoleniu dzięki pracy operacyjnej zatrzymali 40-latka z Radomia, który kradł tablice rejestracyjne. Następnie montował je na innym aucie i kradł paliwo. Mężczyźnie przedstawiono dwa zarzuty dotyczące kradzieży tablic rejestracyjnych oraz posłużenia się nimi w celu kradzieży. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Zwoleniu pracowali nad sprawą kradzieży tablic rejestracyjnych z terenu Zwolenia. W trakcie przeprowadzanych czynności wyszło na jaw, że sprawca montował je na innym aucie i kradł paliwo na stacji benzynowej.

 

Szereg czynności policjantów pozwolił na wytypowanie podejrzewanego o ten czyny 40-latka z Radomia, a następnie jego zatrzymanie w piątek (14.06) Mężczyzna usłyszał zarzut dwóch kradzieży: tablic rejestracyjnych oraz w tym również kradzieży paliwa na tablicach przypisanych do innego pojazdu. Za te przestępstwa grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. Odpowie również za wykroczenie kradzieży paliwa za co grozi kara aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.

 

Link do aktualności: >>>tutaj<<<

Źródło: Policja Mazowiecka 

Wróć