Wiadomości

Modernizacja na stacjach NESTE

Od początku br. na stacjach skandynawskiej sieci bezobsługowych stacji paliw trwa wymiana urządzeń do płatności kartowych. Zainstalowano już 70 proc. terminali Hectronic. Operacja potrwa do końca 2010 roku i obejmie wszystkie stacje Neste na terenie całego kraju.

Głównym celem wymiany urządzeń na terminale nowej generacji jest ciągłe podnoszenie poziomu bezpieczeństwa transakcji rozliczanych przez eService. Instalowane czytniki, zgodne ze standardami EMV, przygotowane są do obsługi kart wyposażonych w mikroprocesor. Jakość i technologia dostarczane przez eService SA mają szczególne znaczenie w przypadku NESTE, ponieważ dotyczą stacji samoobsługowych. Tu nie ma miejsca na techniczne usterki czy nawet drobne awarie. „Wszystkie podejmowane przez nas decyzje zmierzają do ciągłego podnoszenia poziomu bezpieczeństwa obsługiwanych płatności. Naszym priorytetem jest zaufanie, jakim obdarzyli nas Klienci” –  mówi Marek Paradowski, Prezes eService S.A..

Nowe terminale poza bezpieczeństwem realizowanych transakcji, zapewniają wyższy komfort przeprowadzanych płatności. Większy, kolorowy wyświetlacz jest bardziej czytelny i w konsekwencji ułatwia Klientowi obsługę terminala. Współpraca z Neste to kolejny etap technologicznego rozwoju eService.

Źródło: eService

Wróć