Auto i Myjnia

MOL Polska przedłuża promocyjną zniżkę


MOL Polska odpowiada na oczekiwania klientów i kontynuuje oferowanie promocyjnych zniżek na wysokiej jakości paliwa EVO oraz paliwa premium EVO Plus z autorską formułą EVOTECH. Po pobraniu aplikacji lojalnościowej MOL Move nowi użytkownicy otrzymają kupon zniżkowy 45 gr/litr na tankowanie paliw premium EVO Plus do 100 litrów oraz kupon zniżkowy 25 gr/litr na tankowanie paliw wysokiej jakości EVO i LPG do 100 litrów. Obecni użytkownicy MOL Move otrzymają kupon zniżkowy 45 gr/litr na jedno tankowanie paliw premium EVO Plus również do 100 litrów.

Kontynuacja promocyjnych zniżek na paliwa do 45 gr/litr

Nasi klienci oczekują przede wszystkim wysokiej jakości paliw w przystępnych cenach. Cieszę się, że tak wielu polskich kierowców doceniło atrakcyjność cenową promocji wakacyjnej, dostępnej w naszym nowym programie lojalnościowym MOL Move. Mimo wymagającej sytuacji w branży paliw zdecydowaliśmy się na kontynuację działań istotnie obniżających wysokość rachunku za tankowanie na naszych stacjach MOL i Lotos, w tym oferowanie kuponów ze zniżką do 45 groszy na litrze – powiedział Richard Austen, Prezes Zarządu MOL Polska.

W promocyjnej ofercie po pobraniu aplikacji lojalnościowej MOL Move nowi użytkownicy otrzymają liczne prezenty powitalne: kupon zniżkowy 45 gr/litr na jedno tankowanie paliw premium EVO Plus do 100 litrów, kupon zniżkowy 25 gr/litr na jedno tankowanie paliw wysokiej jakości EVO i LPG do 100 litrów. Obecni użytkownicy MOL Move otrzymają nowy kupon zniżkowy 45 gr/litr na jedno tankowanie paliw premium EVO Plus również do 100 litrów.

Paliwa wysokiej jakości EVO i paliwa premium EVO Plus

Paliwa EVO i EVO Plus zostały wprowadzone do międzynarodowej sieci stacji Grupy MOL w 2022 roku po ponad dwuletnim procesie ulepszania i rygorystycznych testów. Wszystkie paliwa MOL EVO i EVO Plus zawierają specjalny dodatek o nazwie EVOTECH. To autorska formuła Grupy MOL, dzięki której aktywne cząsteczki EVOTECH wykrywają i usuwają zanieczyszczenia i osady w najważniejszych elementach silnika - cylindrach, zaworach i wtryskiwaczach. Dzięki mniejszej ilości osadu silnik utrzymuje dłuższą żywotność, lepsze osiągi oraz niższą emisję spalin. Paliwa premium EVO Plus 98 zawierają o 30% więcej dodatku EVOTECH, a paliwa ON EVO Plus aż o 320% więcej niż paliwa standardowe.

Paliwa zostały przetestowane przez niezależne laboratorium badawcze DTC w Schwechat w Austrii, które dysponuje sześcioma stanowiskami do testowania silników oraz hamownią podwoziową na łącznej powierzchni ponad 2000 m2. Laboratorium należy do organizacji CEC (The Coordinating European Council), ma akredytację IEC (International Electrotechnical Commission) i certyfikat TUV. Paliwa wysokiej jakości EVO i paliwa premium EVO Plus są dostępne na wszystkich stacjach MOL i Lotos w Polsce.

Źródło: MOL Polska

Wróć