Strefa przedsiębiorcy

Nowa MOYA w Kętrzynie


W ostatnim dniu lipca br. pracę w barwach sieci MOYA rozpoczęła stacja paliw w Kętrzynie (woj. warmińsko – mazurskie). Wcześniej obiekt przeszedł gruntowną modernizację.

Stacja zlokalizowana jest przy DW591, na wyjeździe z Kętrzyna w kierunku Mrągowa (ul. Bydgoska 40). Jest nastawiona na obsługę ruchu lokalnego, regionalnego ruchu ciężarowego, a w sezonie wakacyjnym – natężonego ruchu turystycznego.

Stacja w Kętrzynie to obiekt z 20-letnią historią, doskonale znany na tamtejszym rynku, który jednak wraz przejściem do sieci MOYA poddany został gruntowanej przebudowie. - Otwieramy stację po zupełnej metamorfozie, aby nasi dotychczasowi i nowi klienci otrzymali ofertę i standardy, jakich jeszcze na naszym rynku nie było – zapewnia na łamach "Gazety Olsztyńskiej" właściciel stacji, Antoni Muśnicki.

W paliwowej ofercie stacji znalazł się olej napędowy i uszlachetniony ON MOYA Power, benzyna 95 i 98. Kierowcy korzystać mogą z odkurzacza, kompresora, myjni dla samochodów osobowych, parkingu dla ciężarówek (dla 5 pojazdów) oraz dostępnej w budynku sieci wi-fi. Na stacji działa koncept gastronomiczny Caffe MOYA, serwujący kawę i gorące przekąski. W bezpośrednim sąsiedztwie stacji działa zakład wulkanizacyjny. Obiekt czynny jest 24 godziny na dobę.

Stacja w Kętrzynie jest szóstą działającą stacją sieci MOYA w województwie warmińsko – mazurskim. Zgodnie zaś zrealizowanymi planami rozwoju, sieć MOYA zakończy ten rok ze 135-140 obiektami w całej Polsce.

Z pełną ofertą sieci MOYA można było się zapoznać podczas XXIII Międzynarodowych Targów STACJA PALIW 2016, 11-13 maja 2016 r. w EXPO XXI w Warszawie na stoisku A1.

(op.zp)

 WIĘCEJ: czytaj w lipcowym wydaniu miesięcznika „Paliwa Płynne”

Jeżeli szukasz ciekawych ofert, odwiedź XXIV Międzynarodowe Targi STACJA PALIW 2017, tradycyjnie w maju w warszawskiej hali EXPO XXI.

Wróć