Auto-Flota

Nowa stacja paliw MOYA w Ińsku


Do sieci MOYA dołączyła stacja paliw w Ińsku przy ul. Sienkiewicza 44. Nowoczesny obiekt ze sklepem i konceptem gastronomicznym Caffe MOYA jest atrakcyjny zarówno dla lokalnych klientów, jak i dla kierowców podróżujących przez województwo zachodniopomorskie.

Stacja w Ińsku mieści się przy drodze wojewódzkiej nr 151 relacji Świdwin-Gorzów Wielkopolski – wjazd na nią możliwy jest z obu kierunków. Obiekt oferuje najwyższej jakości paliwa, smaczną gastronomię, produkty spożywcze, przemysłowe i motoryzacyjne oraz usługi dodatkowe. Kierowcy mogą zatankować tu benzynę bezołowiową 95, olej napędowy oraz LPG. Stacja dostosowana jest do obsługi pojazdów ciężarowych – truckerzy mogą skorzystać z szybkiego wlewu diesla oraz płynu AdBlue sprzedawanego z dystrybutora. Na terenie stacji paliw znajduje się kompresor, a w najbliższym czasie uruchomiona zostanie myjnia ręczna.

W koncepcie kawiarniano-gastronomicznym Caffe MOYA kierowcy mogą zjeść smaczny i pożywny posiłek. W ofercie gastronomicznej znajdują się m.in. hot-dogi, zapiekanki oraz pyszna pizza prosto z pieca. Do końca miesiąca będzie można zakupić dużą, aromatyczną kawę w atrakcyjnej cenie – zapraszamy wszystkich klientów do skorzystania z promocji.

Dobrze zaopatrzony sklep oferuje artykuły spożywcze, w tym wiele produktów marki własnej MOYA. Atrakcyjne ceny i przemyślany asortyment zachęcają do robienia tu zakupów nie tylko na dalszą drogę, ale również by uzupełnić domowe zapasy.

Stacja paliw MOYA w Ińsku jest czynna przez siedem dni w tygodniu w godzinach 6:00-22:00.

 

Źródło: MOYA

Wróć