Wiadomości

Nowości w ofercie Platinum Oil


Platinum Oil Wielkopolskie Centrum Dystrybucji Sp. z o.o wprowadza nowe opakowania koncentratu płynu do chłodnic samochodowych YELLOWCOOL. MaxMaster YellowCool jest już dostępny także w opakowaniach 1,5 l i 4 l.  Nadal jednak będzie dostępny w beczce 210 l oraz luzem. 

MaxMaster YELLOWCOOL jest koncentratem płynu do chłodnic bazującym na glikolu etylenowym. Wykorzystuje uznaną technologię inhibitorów korozji i nie zawiera azotanów, amin i fosforanów. Zawiera natomiast borany i krzemiany.
Koncentrat ten przeznaczony jest do używania we wszystkich typach silników. Yellowcool chroni przed korozją chłodnice z wszelkich materiałów, a szczególnie aluminiowych. Produkt jest mieszalny z innymi płynami do chłodnic samochodowych.
MaxMaster YELLOWCOOL spełnia wymagania większości europejskich i międzynarodowych norm włącznie z: ASTM D3306, ASTM D4985, SAE J 1034, BS 6580 (1992),  AFNOR NR R15-601
MaxMaster YELLOWCOOL wykorzystuje zaawansowaną technologię stabilizacji krzemianów, aby zapobiec możliwemu formowaniu się żelu krzemianowego, który często tworzy się podczas używania płynów o słabszej jakości. Pozostałe składniki zapewniają skuteczne współdziałanie z twardą wodą i zapobiegają powstawaniu kamienia, który może odkładać się podczas używania takiej wody.
Jak sama nazwa wskazuje, produkt jest koloru żółtego. Obecnie b dostępny jest w opakowaniach 1,5 i 4 l. Produkt nadal będzie dostępny również w beczce 210 l oraz luzem.

Wróć