Wiadomości

Orlen Gaz: Urodzinowa promocja dla właścicieli stacji

Już za miesiąc, 15 grudnia Orlen Gaz będzie obchodził 15-lecie istnienia. Z tej okazji dla swoich najlepszych klientów firma przygotowała specjalną promocję - urodzinowy rabat.

W programie promocyjnym „To nasz czas” nagrodzonych zostanie po pięciu właścicieli stacji z dwóch kanałów dystrybucji autogazu:

  • DOFO (stacje franczyzowe)
  • FRANCO (stacje współpracujące z Orlen Gaz spoza sieci PKN Orlen

Tych, którzy od 15 listopada do 15 grudnia 2010 r. odnotują najwyższy wzrost sprzedaży. Odniesieniem do obliczenia dynamiki zakupów będzie wolumen LPG zakupiony między 15 września a 15 października 2010. A urodzinowy rabat 6 groszy na litrze zostanie odliczony od nadwyżki wolumenu obliczonej jako różnica zakupów gazu zrobionych w Orlen Gaz w czasie trwania programu i między 15 września a 15 października 2010. - Nieprzypadkowa jest też wysokość rabatu: 6 groszy. Dodaliśmy do siebie urodzinową jedynkę i piątkę - mówi Agnieszka Woźniak, Kierownik Działu ds. Komunikacji Marketingowej Orlen Gaz.

Program zakończy się w dniu urodzin Orlen Gaz, 15 grudnia br. Wielkie odliczanie już się zaczęło – specjalny urodzinowy zegar odmierza czas na stronie internetowej www.orlengaz.pl


Wróć