Wiadomości

Orlen Laboratorium dołącza do Platformy Zakupowej Grupy ORLEN


Z początkiem października br. ORLEN Laboratorium dołączy do 18 spółek Grupy ORLEN, w których funkcjonuje innowacyjny system e-zakupowy Grupy ORLEN – Platforma Zakupowa CONNECT.

Platforma CONNECT obejmie cały proces zakupowy, od obsługi zapytań ofertowych, przez realizację postępowań zakupowych, po prowadzenie aukcji elektronicznych, jako jednej z dostępnych metod negocjacji. Oferty będą mogły być składane przez oferentów - potencjalnych dostawców po zalogowaniu się na Platformie, wyłącznie w formie elektronicznej. Jedyny warunek to rejestracja firmy na Platformie oraz wybór właściwej kategorii zakupowej.

Serdecznie zapraszamy do zarejestrowania się na portalu CONNECT Platformy Zakupowej Grupy ORLEN, który od października stanie się jedynym miejscem obsługującym procesy wyboru dostawcy dla ORLEN Laboratorium S.A.

 Rejestracja oraz szczegółowe informacje dotyczące działania i korzystania z systemu na stronie Platformy CONNECT:  https://connect.orlen.pl

(op.zp) WIĘCEJ czytaj w październikowym wydaniu miesięcznika "Paliwa Płynne" 
Z pełną ofertą Grupy ORLEN można zapoznać się podczas Międzynarodowych Targów STACJA PALIW - ich najbliższa edycja to 17-19 maja 2017 r., EXPO XXI, Warszawa.

 

Wróć