Strefa przedsiębiorcy

Pierwsza Moya w Warszawie - obiekt firmy SP Wawer s.c położony jest przy ul. Rzeźbiarskiej 3

obiekt firmy SP Wawer s.c położony jest przy ul. Rzeźbiarskiej 3


Stacja na warszawskim Wawrze jest pierwszym obiektem sieci Moya pracującym w stolicy, ale nie jedynym w obrębie aglomeracji warszawskiej.

Obiekt położony jest przy ul. Rzeźbiarskiej 3. Obsługuje ruch z ulic Szpotańskiego i Patriotów – ciągów komunikacyjnych prowadzących z południowo-wschodniej części miasta, z Otwocka i Józefowa do centrum Warszawy. Stacja czynna jest 24h.

W ofercie posiada benzynę 95 i 98, ON, uszlachetniony ON Moya Power oraz LPG. Na stacji działa koncept gastronomiczny Caffe Moya, kierowcy korzystać mogą z kompresora, odkurzacza, a także z myjni bezdotykowej.

Stacja, dzięki dodatkowym udogodnieniom, jest obiektem przyjaznym dla motocyklistów – posiada wieszaki na kaski i kurtki, specjalne miejsca parkingowe i drewnianą ławkę do wypoczynku. 

Właściciel stacji, firma SP Wawer s.c., z okazji rozpoczęcia pracy w barwach sieci Moya przygotował specjalne promocje dla klientów w Caffe Moya.

- Stacja Moya na Wawrze to nasza pierwsza, ale na pewno nie ostatnia stacja w Warszawie. Rynek stołeczny jest dla nas ważny, chociażby ze względu na zwiększenie rozpoznawalności marki Moya – mówi Paweł Grzywaczewski, wiceprezes spółki Anwim, operatora sieci Moya. - A już dziś nasze stacje działają w obrębie szeroko pojętej aglomeracji warszawskiej: w Ożarowie, Lesznie, Nowym Dworze Mazowieckim, Słupnie, Całowaniu i w Mińsku Mazowieckim – dodaje.

Źródło:Moya 

Wróć