Auto-Flota

Pierwsze stacje paliw pod marką AVIA - Grupa Pieprzyk zostały już otwarte!


W Pleszewie (woj. wielkopolskie) AVIA GRUPA PIEPRZYK znajduje się przy ul. Wyspiańskiego 4a i oferuje w sprzedaży ON, Pb95, Pb98 oraz LPG z 4 dystrybutorów wieloproduktowych oraz osobno dystrybutor TIR.  Przy stacji znajduje się myjnia bezdotykowa 3 stanowiskowa oraz punkt sprzedaży produktów własnych Grupy (warzywa, owoce, soki owocowe). Sklep typu convenience bogato zaopatrzony jest w artykuły spożywcze, motoryzacyjne jak i przemysłowe. Stacja czynna jest całą dobę i akceptuje karty paliwowe Flota Pieprzyk, DKV oraz UTA.

Bolesławiec (woj. dolnośląskie) to także marka AVIA Grupa Pieprzyk. Mieści się ona przy ul. Modłowej 8b w strefie przemysłowej miasta obok PKS Bolesławiec.

Na klientów czekają w sprzedaży paliwa PKN Orlen z 2 dystrybutorów wieloproduktowych (ON i PB95), stanowisko LPG oraz niebawem uruchomiony zostanie dystrybutor z dodatkiem AdBlue.

Jest to nowo wybudowany obiekt zgodny ze standardami AVIA Grupa Pieprzyk.

Nasi klienci, podobnie jak w Pleszewie oraz na innych stacjach Grupy Pieprzyk, mogą dokonać zakupów produktów własnych Grupy, wszelkiego rodzaju produktów spożywczych a także niezbędnych w eksploatacji samochodu 24h na dobę.

Stacja AVIA GRUPA PIEPRZYK akceptuje karty paliwowe Floty Pieprzyk, DKV oraz UTA.

Grupa Pieprzyk przystąpiła do międzynarodowego stowarzyszenia AVIA INTERNATIONAL, oznacza to, że jako druga polska firma uzyskaliśmy prawo do posługiwania się marką AVIA.

Dzięki przystąpieniu Grupy Pieprzyk  do międzynarodowego stowarzyszenia, na 80 stacjach paliw, z ponad 100 należących do sieci, pojawi się logo AVIA.

W ten sposób liczba stacji paliw AVIA w Polsce wzrośnie do ponad 140.

 

Materiał prasowy: Grupa Pieprzyk

Wróć