Wiadomości

Promocja na stacjach Oktan


Sieć stacji Oktan zorganizowała promocję, w której można wygrać liczne i cenne nagrody. Warunkiem udziału w promocji jest dokonanie na stacji paliw jednorazowego zakupu minimum 100 litrów dowolnego paliwa.

W zależności od kupionej ilości paliwa uczestnik otrzymuje kupony o określonej wartości. Do wygrania są między innymi: telewizory, aparaty fotograficzne, magnetofony, liczne sprzędty AGD i RTV, a także ubrania i narzędzia. 

***

Oktan Sp. zo.o. to jedna z największych regionalnych firm zajmujących się sprzedażą paliw. Od 1991 r. rozwija sieć sprzedaży hurtowej oraz detalicznej. Jest członkiem Polskiej Izby Paliw Płynnych i uczestniczy w programie "Złota Kropla". W sieci stacji sprzedawane są paliwa Grupy Lotos i PKN Orlen.

Według POPiHN spółka Oktan posiada obecnie 10 stacji paliw w północnej Polsce (Strzebielino, Nowa Dąbrowa, Słupsk, Trzebielino, Miechucino, Borcz, Jastarnia). Liczba ta daje to jej 10. miejsce wśród operatorów sieci niezależnych.

Stacje Oktanu to również miejsca odpoczynku i drobnych zakupów. Smaczne dania w przystacyjnych restauracjach pozwolą nabrać sił przed dalszą drogą.

 

Źródło: Oktan

Wróć