Wiadomości

Ruch dostarczy prasę na stację PKN Orlen


Po 14 latach PKN Orlen rozwiązał umowę z Kolporterem. Prasę na stację koncernu ma dostarczać Ruch. Właśnie rusza badanie due diligence.

WIĘCEJ czytaj w marcowym wydaniu miesięcznika "Paliwa Płynne". Jeśli szukasz oferty prasy na polskich stacjach paliw, zapoznasz się z nią podczas organizowanych wyłącznie przez Polską Izbę Paliw Płynnych XXVI Międzynarodowych Targów STACJA PALIW 2019, na terenie EXPO XXI, Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/14

Tak komentuje to Biuro Prasowe koncernu: "PKN ORLEN dąży do optymalizacji współpracy i działań we wszystkich aspektach prowadzonej działalności. Dotyczy to również dystrybucji prasy na wszystkie własne stacje paliw Koncernu. Obecnie zarządzamy ok.1300 obiektami w całej Polsce, na których prowadzona jest sprzedaż prasy, co stanowi duży potencjał dystrybucyjny.

Wybór dostawców każdorazowo prowadzimy zgodnie z obowiązującymi procedurami. W tym przypadku w ubiegłym roku (od końca maja do końca sierpnia) przeprowadzone zostało postępowanie przetargowe, w wyniku którego firma Kolporter nie uzyskała wystarczającej oceny. To było  podstawą do podjęcia  decyzji o rozwiązaniu  umowy z zachowaniem właściwego terminu wypowiedzenia. Obecnie  prasa na stacje własne PKN ORLEN dostarczana jest firmy: Garmond i Ruch.

Jednocześnie informujemy, że PKN ORLEN finalizuje wybór doradców do przeprowadzenia due diligence spółki Ruch. Badanie kondycji finansowej i prawnej powinno rozpocząć się na początku lutego. Potrwa kilka tygodni, jest to standard dla tego typu procesów. Due dilligence i przedstawione wnioski będą podstawą do podjęcia decyzji biznesowych".

Źródło: PKN Orlen, fot. Międzynarodowe Targi STACJA PALIW 

Wróć


Fatal error: Uncaught exception Exception with message Query error: Table './pipp_www/tl_search_index' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed (DELETE FROM tl_search_index WHERE pid='3012') thrown in system/modules/core/library/Contao/Database/Statement.php on line 283
#0 system/modules/core/library/Contao/Database/Statement.php(254): Contao\Database\Statement->query()
#1 system/modules/core/library/Contao/Search.php(291): Contao\Database\Statement->execute('3012')
#2 system/modules/core/classes/FrontendTemplate.php(310): Contao\Search::indexPage(Array)
#3 system/modules/core/classes/FrontendTemplate.php(121): Contao\FrontendTemplate->addToSearchIndex()
#4 system/modules/core/pages/PageRegular.php(189): Contao\FrontendTemplate->output(true)
#5 index.php(260): Contao\PageRegular->generate(Object(Contao\PageModel), true)
#6 index.php(444): Index->run()
#7 {main}