Auto i Myjnia

Sieć stacji AMIC Energy otworzyła kolejną restaurację SBARRO


Sieć stacji paliw AMIC Energy kontynuuje dynamiczny rozwój swojej oferty. 1 września 2023 roku na stacji w Warszawie przy ul. Modlińskiej 339 została otwarta kolejna restauracja amerykańskiej sieci pizzerii Sbarro. To już piąta restauracja Sbarro w Polsce i druga w stolicy. Marka Sbarro jest obecna na całym świecie już w ponad 700 lokalizacjach.

Sbarro cieszy się światowym uznaniem jako lider w kategorii pizzy impulsowej. Oryginalna New York Pizza XL jest przygotowywana na miejscu ze świeżo wyrabianego ciasta z dodatkiem starannie dobranych składników, w tym 100% sera mozzarella z pełnego mleka i aromatycznych pomidorów w stylu San Marzano.

Pizza serwowana jest w całości i na kawałki, zarówno na miejscu na stacji, na wynos i z dostawą. Pizza jest dostępna w trzech rozmiarach: 30, 35 i 43 cm, a proponowane smaki to Pepperoni, klasyczna Margherita, wyjątkowe 4 sery oraz inne wyjątkowe smaki! Unikalna w ofercie Sbarro jest pizza Szefa – dwie warstwy ręcznie wyrabianego świeżego ciasta wypełnione bogatymi składnikami takimi jak: kawałki soczystego mięsa wieprzowego, pepeeroni, 100% pełnomleczna mozzarella oraz chrupiący boczek. Taki kawałek zaspokoi nawet największych głodomorów.

Pizza to nie jedyny produkt, który oferuje bogate menu Sbarro. Dostępne są także Stromboli - włoski przysmak w postaci zawijanej pizzy, wypełniony po brzegi pysznymi dodatkami zapieczonymi w serach mozzarella, cheddar i ricotta oraz smakowite paluchy czosnkowe.

Koncept Sbarro dostępny jest na następujących stacjach AMIC Energy: Warszawa ul. Pułąwska 623, Kielce ul Warszawska 90, Gdynia ul. Wielkopolska 260. łódż ul Łąkowa 23/25 oraz w Warszawie ul. Modlińska 339.

Aktualnie we wszystkich restauracjach Sbarro na stacjach AMIC Energy trwa promocja „Pizza dnia- kawałek za 10,99”. Klienci z zarejestrowaną kartą AMIC Club mogą kupić codziennie inny kawałek pizzy w promocyjnej cenie 10,99 zł.
Dodatkowym udogodnieniem dla klientów jest możliwość złożenia zamówienia na pizzę z dostawą do domu przez popularne aplikacje, takie jak Glovo, Uber Eats, Bolt Food czy Pyszne.pl.

Klienci posiadający kartę AMIC Club i korzystający z aplikacji AMIC Energy PL mogą wykorzystać zebrane punkty na produkty z oferty Sbarro.

13 września 2023r. na stacji AMIC Energy w Warszawie przy ul. Modlińskiej 339 zaplanowany jest Grand Opening Sbarro.
W tym dniu na klientów odwiedzających stację będą czekały wyjątkowe atrakcje, m.in. koło fortuny z nagrodami oraz specjalne oferty przygotowane na ten dzień

Źródło: AMIC

Wróć