Wiadomości

Sieć stacji Circle K wprowadza do oferty nowość dla wegetarian - w 100% roślinnego Burgera Vege


Sieć stacji Circle K wprowadza do oferty nowość dla wegetarian
- w 100% roślinnego Burgera Vege
Od 12 stycznia na stacjach Circle K pojawią się liczne nowości w ofercie gastronomicznej. Na wegetarian czeka nie lada gratka – wyborny, w 100% roślinny Burger Vege. Miłośnicy Hot Dogów również nie będą zawiedzeni. Circle K przygotowało dla nich nowy smak Hot Doga z kiełbaską w ostrym wydaniu, z dodatkiem sosu sriracha, który rozgrzeje każdego zmarzlucha. To jednak nie wszystkie atrakcyjne oferty czekające na klientów podczas zimowego cyklu, który potrwa aż do 16 marca.
Z myślą o wegetarianach Circle K wprowadziło na swoje stacje nowy produkt – Burgera Vege z mięsem roślinnym „beyond meat”. Pyszny i jednocześnie zdrowy kotlet został przygotowany z białka grochu, marchewki, soku z jabłek, granatów oraz buraków. Do złudzenia przypomina soczyste burgery wołowe, będąc w 100% roślinnym wyrobem i stanowiąc świetną alternatywę dla mięsnych dań. Serwowany w chrupiącej bułce z bukietem warzyw jest doskonałą przekąską, nie tylko dla wegetarian. Wege nowość jest również dostępna w wersji z tortillą jako wrapoburger. Produkt można zakupić na wybranych stacjach Circle K.
Nie zabraknie również nowych smaków dla miłośników Hot Dogów – szczególnie tych w ostrym wydaniu. W połowie stycznia na wszystkich stacjach Circle K pojawi się nowość – Hot Dog z kiełbaską z kolorowym pieprzem, którą warto spróbować w wersji łagodnej z musztardą oraz w ostrzejszym wariancie – z sosem chili sriracha wywodzącym się z Tajlandii. Na klientów stacji czekają również liczne atrakcyjne oferty na zakup produktów marki Circle K w obniżonych cenach, w tym słodkie przekąski, wodę czy napoje energetyczne.

 

Źródło: Circle K Polska

Wróć