Wiadomości

Stacje MOL i Lotos przyjazne pojazdom ciężarowym


Sieć stacji paliw MOL i Lotos jest dostosowana do obsługi samochodów ciężarowych. Prawie 200 stacji ma dedykowane stanowiska tankowania dla ciężkiej floty. Stacje te położone są w całej Polsce przy głównych drogach tranzytowych i autostradach.

W MOL nigdy się nie zatrzymujemy. Wraz z naszymi ekspertami stale rozwijamy nasze paliwa, aby być przygotowanym na wyzwania dnia dzisiejszego i jutrzejszego. Nasza marka paliw podkreśla to podejście, ponieważ EVO jest skrótem od EVOLUTION.

Marką naszego dodatku jest formuła EVOTECH, grupa inteligentnych cząsteczek, które zapewniają doskonałe czyszczenie silnika, zwalczają korozję i minimalizują pienienie.

Efekt czyszczenia działa jak detergent czyszczący – aktywne cząsteczki EVOTECH przylegają do osadów i usuwają je z układu paliwowego. Dzięki redukcji osadów i skutecznemu czyszczeniu silnika, potrzeba mniej konserwacji, a żywotność silnika będzie dłuższa.

Paliwo diesel na stanowiskach dla flot ciężarowych zawierają unikalne składniki, dzięki którym paliwo się nie spienia podczas tankowania, a proces tankowania trwa krócej. To czysta oszczędność czasu dla kierowcy.

Oprócz wysokiej jakości paliwa, na stacjach MOL i Lotos oferujemy kierowcom szeroką ofertę gastronomiczną pod marką własną Fresh Corner i Cafe Punkt – zawsze świeżo zmielona kawa, pyszne hot dogi, a na wybranych stacjach także śniadania i obiady. Na stacjach są też dostępne całodobowe sklepy. Na wybranych stacjach kierowcy ciężarówek mogą skorzystać z parkingów.

Zachęcamy do korzystania ze stacji, a także zapoznania się z ofertą kart paliwowych LOTOS Biznes – to korzyści dla każdego przedsiębiorstwa, bez względu na rodzaj i wielkość floty pojazdów.

Źródło: MOL

Wróć