Strefa przedsiębiorcy

Stacja MOYA w Elblągu testuje sprzedaż produktów naturalnych


Na nowej stacji sieci MOYA w Elblągu Anwim testuje sprzedaż produktów naturalnych, w większości wyprodukowanych przez producentów krajowych, w tym regionalnych.

Z pełną ofertą sieci MOYA można było się zapoznać podczas XXIII Międzynarodowych Targów STACJA PALIW 2016, 11-13 maja 2016 r. w EXPO XXI w Warszawie na stoisku D1.

- Przede wszystkim są to napoje – świeże soki, wody mineralne, piwa z małych browarów, a także zdrowe, chrupiące przekąski. Czas pokaże, czy klienci stacji paliw będą skłonni płacić więcej za produkty zdrowsze od tych masowo produkowanych. Jeżeli tak, podobne regały w sklepach na stacjach proponować będziemy naszym partnerom - mówi Marek Parzyński, Kierownik Działu Projektów i Zakupów Centralnych w sieci MOYA. 

Elbląska MOYA, stacja własna Anwim, położona jest tuż przy wyjeździe z miasta na S7 (węzeł Elbląg-Raczki). W ofercie: Pb95, ON, ON Moya Power, LPG, a także AdBlue z odmierzacza. Kierowcy korzystać mogą z kompresora i odkurzacza. Wnętrze stacji podzielone zostało na trzy strefy - sklep convenience, strefę gastronomiczną Caffe MOYA oraz sprzyjającą relaksowi i konsumpcji część odpoczynkową.

WIĘCEJ: czytaj w czerwcowym wydaniu miesięcznika „Paliwa Płynne”

Jeżeli szukasz ciekawych ofert gastronomicznych, odwiedź XXIV Międzynarodowe Targi STACJA PALIW 2017, tradycyjnie w maju w warszawskiej hali EXPO XXI.

(op.pb)

Wróć