Wiadomości

Stop Cafe. Start Brasil!

Od 16 sierpnia b.r. na stacjach PKN Orlen z kącikami gastronomicznymi Stop Cafe i Stop Cafe Bistro ruszyła promocja konsumencka pod hasłem „Stop Cafe. Start Brasil!”. Główną nagrodą jest 6 dwuosobowych wycieczek do Brazylii. Promocja trwa do 10 października br. lub do wyczerpania losów.

Każdy, kto w czasie trwania promocji odwiedzi stację z kącikami Stop Cafe lub Stop Cafe Bistro i zakupi przynajmniej dwa dowolne produkty z oferty gastronomicznej ma szansę wylosować los i wygrać atrakcyjne nagrody. Oferta promocyjna obejmuje takie produkty jak: kawy, ciastka, hot-dogi, kanapki, bagietki, produkty z pieca oraz ofertę restauracyjną na wybranych stacjach tranzytowych.

Główną nagrodą w promocji jest wyjazd dla dwóch osób na nadchodzący karnawał do stolicy Brazylii – Rio de Janeiro. Dodatkowo można wygrać 10 skuterów Yamaha, 20 ekspresów do kawy firmy Siemens oraz prawie 2 mln innych nagród.

Celem promocji jest umocnienie wizerunku Stop Cafe jako sieci oferującej wysokiej jakości kawę, hot- dogi i inne produkty z szerokiej oferty gastronomicznej, dostępnej na stacjach PKN Orlen. Akcję wspiera kampania reklamowa w telewizji, radiu, Internecie, punktach sprzedaży i na outdorze. Kreację kampanii przygotowała agencja reklamowa Grey, a za planowanie mediów odpowiada ZenithOptimedia. Regulamin oraz pełna lista stacji biorących udział w promocji dostępne są na stronie www.stopcafe.pl

Źródło: PKN Orlen

Wróć