Auto i Myjnia

TomTom i Mappy rozszerzają swoją długoterminową współpracę


Na mocy nowej umowy, firma Mappy zwiększyła swój dostęp do danych TomTom traffic – z 10 krajów do całej Europy.

Do tej pory firma miała dostęp do map holenderskiej marki, które obejmowały cały kontynent. Mappy będzie miała możliwość wykorzystywania bazy map kolejnej generacji firmy TomTom, przyczyniającej się do tworzenia inteligentnej mobilności. Mappy korzysta z informacji o ruchu drogowym oraz map TomTom, zarówno na swojej stronie internetowej jak i w aplikacji mobilnej. Przy wyznaczaniu trasy brane są pod uwagę dane trafficowe holenderskiej marki.

- Dla naszych Klientów ważne jest otrzymywanie skutecznych wskazówek dotyczących planowania trasy. Dzięki rozszerzeniu naszej współpracy z firmą TomTom, która gwarantuje nam dostęp do bieżących danych trafficowych i możliwości wskazywania na mapie informacji o zdarzeniach drogowych oraz zakorkowaniu tras, jesteśmy pewni, że spełniamy potrzeby naszych Klientów, dotyczące przemieszczania się - powiedział Bruno Dachary, Mappy COO.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej współpracy z Mappy, zarówno z jej rozszerzenia jak i planów dotyczących technologii nowej generacji, które zawiera umowa – wyjaśnia Anders Truelsen, Dyrektor Zarządzający TomTom Licensing Business Unit. „Dzięki dostępowi do map TomTom oraz bieżących informacji o ruchu drogowym, klienci Mappy będą mogli z ufnością korzystać z usług lokalizacyjnych.”

Źródło: TomTom (fot. materiały prasowe, op.zp)

WIĘCEJ czytaj w marcowym wydaniu miesięcznika "Paliwa Płynne"

Jeżeli szukasz oferty telematycznej dla flot, znajdziesz ją podczas Międzynarodowych Targów STACJA PALIW - ich najbliższa edycja to 17-19 maja 2017 r., EXPO XXI, Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/14

Wróć