Strefa przedsiębiorcy

TOTAL: Odwiedź nas na XXVI Międzynarodowych Targach STACJA PALIW 2019!


15-17 maja br. w warszawskim EXPO XXI odbędzie się 26. edycja Międzynarodowych Targów Stacja Paliw 2019. Total Polska zaprasza wszystkich zwiedzających na wirtualny spacer po stacji Total i prawdziwą kawę na stoisko nr D2.

Według danych GUS w połowie ubiegłego roku w Polsce zarejestrowanych było blisko 30 milionów pojazdów silnikowych. Ich właściciele mają do dyspozycji około osiem tysięcy stacji paliw, co nadal nie zaspokaja w pełni zapotrzebowania rynku. Potencjał i wciąż otwarte perspektywy dla branży - tak ćwierć wieku temu, jak i teraz - potwierdza niesłabnące zainteresowanie kolejnymi edycjami targów Stacja Paliw. Na tym wydarzeniu nie mogło zabraknąć przedstawicieli Total Polska.
Międzynarodowy koncern energetyczny Total posiada wieloletnie know-how w prowadzeniu stacji paliw. Szyldy z charakterystycznym logo spotkać można na każdym kontynencie. Proponowany przez firmę koncept opiera się na franczyzie, stąd obecność na targach Stacja Paliw jest idealną okazją do jego promocji. Zainteresowani rozwojem swojego biznesu pod szyldem Total będą mieli okazję porozmawiać z przedstawicielami koncernu, zapoznać się z ofertą i sprawdzić na żywo najważniejsze koncepty.
W tym roku okazją do tego by bliżej poznać stacje Total będzie innowacyjny pomysł - wirtualny spacer po multimedialnej makiecie stacji paliw Total. Przedstawiciele firmy odpowiedzą na każde pytanie związane z jej działalnością.
2019.05.08 -02- Odwiedź nas na targach Stacja Paliw 2019.JPG
Dla odmiany, w realnym świecie na stoisku Total serwowana będzie aromatyczna kawa. Dziś jej obecność na stacji paliw, w ramach małej gastronomii, jest aż nadto oczywista. Kierowcy i pasażerowie mają jednak wobec niej zupełnie różne preferencje. Espresso, czarna, z dodatkiem mleka, latte czy cappuccino to tylko część przykładowych sposobów przyrządzania, jakich oczekują. Wszystkie łączy jedno - bazą muszą być świeżo mielone ziarna o najwyższej jakości. Total w ramach kącika Pause Café oferuje dwie mieszanki aromatycznej kawy Columbus.
Idealnym jej dopełnieniem będą słodkie przekąski, a pamiątką po spotkaniu - drobny upominek.

26. edycja targów Stacja Paliw tradycyjnie odbędzie się w hali Expo XXI przy ulicy Prądzyńskiego w Warszawie. W tym roku stoisko Total Polska (nr D2) zyska zupełnie nową odsłonę.

Wróć


Fatal error: Uncaught exception Exception with message Query error: Table './pipp_www/tl_search_index' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed (DELETE FROM tl_search_index WHERE pid='264') thrown in system/modules/core/library/Contao/Database/Statement.php on line 283
#0 system/modules/core/library/Contao/Database/Statement.php(254): Contao\Database\Statement->query()
#1 system/modules/core/library/Contao/Search.php(291): Contao\Database\Statement->execute('264')
#2 system/modules/core/classes/FrontendTemplate.php(310): Contao\Search::indexPage(Array)
#3 system/modules/core/classes/FrontendTemplate.php(121): Contao\FrontendTemplate->addToSearchIndex()
#4 system/modules/core/pages/PageRegular.php(189): Contao\FrontendTemplate->output(true)
#5 index.php(260): Contao\PageRegular->generate(Object(Contao\PageModel), true)
#6 index.php(444): Index->run()
#7 {main}