Wiadomości

Umowa CSIRE - spotkanie informacyjne


14 lutego 2024 r. OIRE zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym z zawarcie Umowy CSIRE. Na spotkaniu omówimy aspekty prawne związane z Umową CSIRE, opiszemy prawidłowy sposób wypełniania Wniosku o zawarcie Umowy CSIRE, opowiemy o pełnomocnictwie do zawarcia Umowy CSIRE oraz postaramy się odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytanie związane z procesem zawarcia Umowy CSIRE.

Spotkanie odbędzie się w trybie online* na platformie Click Meeting w godzinach 11:00-13:00 w środę 14 lutego br. Zainteresowanych udziałem uprzejmie prosimy o zapisywanie się za pośrednictwem formularza rejestracyjnego, o którym mowa poniżej.

ZAPISY

Rejestracja na spotkanie odbywa się poprzez formularz rejestracyjny. W ciągu kilku następnych godzin po zapisaniu się powinni Państwo otrzymać automatyczną wiadomość z adresu Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A.
no-reply@clickmeeting.com z linkiem do wydarzenia.

Jeśli nie otrzymają Państwo wiadomości w ciągu 48 godzin od rejestracji, należy sprawdzić skrzynkę spam, a w przypadku braku wiadomości skontaktować się z: konferencje@pse.pl

JAK DOŁĄCZYĆ DO SPOTKANIA

Zaproszenie wraz z instrukcją dołączenia do spotkania otrzymają Państwo automatycznie e-mailem po dokonaniu rejestracji. Aby dołączyć do spotkania, należy w dniu spotkania informacyjnego kliknąć w przycisk „dołącz” (znajduje się od w otrzymanym przez Państwa zaproszeniu) lub wkleić udostępniony w zaproszeniu adres pokoju webinarowego w okno swojej przeglądarki. Następnie zostaną Państwo automatycznie przekierowani na stronę wydarzenia. Po wpisaniu swojego imienia, dołączą Państwo do spotkania. Dla zapewnienia bezproblemowego przebiegu wydarzenia, zgodnie z zaleceniami dostawcy, zalecamy korzystanie z aktualnych wersji przeglądarek: Chrome, Safari, Firefox, Opera lub Edge (w kolejności od najbardziej polecanej). Spotkanie jest nagrywane.

 

* Warunkiem technicznym umożliwiającym udział w spotkaniu online jest dostęp do komputera wraz z dostępem do sieci internetowej oraz aktualna wersja przeglądarki: Chrome, Safari, Firefox, Opera lub Edge. Będzie również możliwość dołączenia do spotkania poprzez urządzenie mobilne (tablet lub smartfon). Szczegóły techniczne przekażemy w odpowiedzi na zgłoszenie udziału.

 

Źródło: PSE

Wróć