Auto i Myjnia

Zakończenie promocji "Wtorki i czwartki z Shell V-Power" i nowości od września


Prowadzona od trzech lat promocja „Wtorki i Czwartki z Shell V-Power” trwa do 31 sierpnia 2023. Kierowcy nie muszą się jednak martwić, ponieważ od 1 września 2023 r. Shell wprowadzi nową promocję na paliwa premium.

Rozpoczęta w 2020 roku akcja „Wtorki i czwartki z Shell V-Power” daje klientom możliwość tankowania paliwa premium w cenie paliwa podstawowego – we wtorki Shell V-Power 95 w cenie paliwa Shell FuelSave 95, a w czwartki Shell V-Power Diesel w cenie paliwa Shell FuelSave Diesel. Aby zatankować wybrane paliwo w niższej cenie wystarczy odwiedzić stację Shell w odpowiedni dzień tygodnia i zatankować maksymalnie do 100 litrów objętego promocją paliwa. Lista stacji biorących udział w akcji jest dostępna na stronie internetowej Shell tutaj. Z promocji można skorzystać do końca sierpnia.

Jednocześnie do 31 sierpnia dla klubowiczów Shell ClubSmart obowiązuje wakacyjna promocja „Do pełna z korzyściami”, w ramach której można uzyskać 30 groszy [Najniższa cena 1 l paliwa Shell V-Power 95 z ostatnich 30 dni przed obniżką wynosiła 6,11 zł, a 1 l paliwa Shell V-Power Diesel wynosiła 5,91 zł.] rabatu za każdy litr paliwa Shell V-Power 95 i Shell V-Power Diesel. Nie ma żadnych limitów określających liczbę czy częstotliwość tankowań, a jednorazowo można otrzymać rabat za zakup maksymalnie 60 litrów paliwa. Więcej szczegółów znajduje się tutaj.

Kierowcy nie muszą się martwić kończącymi się promocjami, ponieważ od września Shell przygotowuje nowe, wyjątkowe oferty dla Klubowiczów Shell ClubSmart. Dzięki aplikacji uczestnicy zbierają punkty, którymi mogą płacić za paliwo i zakupy na stacjach Shell, wymieniać je na vouchery online czy cieszyć się specjalnymi ofertami dostępnymi tylko dla nich.

Warto również wspomnieć, że Klienci Shell mogą zebrać ekskluzywną kolekcję czterech zdalnie sterowanych modeli Ferrari: F1-75, DAYTONA SP3, 296 GTB czy 330 P4. Wystarczy zebrać 5 naklejek, tankując, kupując dowolną kawę w zestawie z kanapką, zapiekanką lub hot dogiem lub korzystając z myjni (z wyłączeniem programu Express), by móc zakupić modele sterowane smartfonem w promocyjnej cenie. Akcja trwa do 10 września. Szczegóły dotyczące promocji można znaleźć tutaj.

Shell operuje w kraju 457 stacjami oferujących pełną gamę usług: od sprzedaży paliwa przez myjnie po pełną ofertę kawową i gastronomiczną Shell Café. Aby zostać uczestnikiem Shell ClubSmart, wystarczy zarejestrować się przez aplikację lub stronę internetową www.clubsmart.shell.pl. Więcej informacji o Shell ClubSmart dla klientów indywidulanych można znaleźć na stronie: Program Shell ClubSmart.

Źródło: Shell

Wróć