Wiadomości

150. stacja własna w barwach Lotosu

Nową placówkę otwarto w Ząbkach pod Warszawą. To już sto pięćdziesiąta stacja własna, należąca do spółki Lotos Paliwa. Obiekt posiada w sprzedaży m.in. paliwa Dynamic, LPG, a także akceptuje karty Lotos Biznes i Navigator.

Stacja położona jest przy ul. Ks. Ignacego Skorupki, na skrzyżowaniu dróg wojewódzkich nr 631 i 634. – To nasz kolejny obiekt w województwie mazowieckim, które traktujemy jako jeden z najważniejszych rynków sprzedaży detalicznej paliw w Polsce – podkreśla Piotr Mischker, kierownik działu operacyjnego CODO w Lotos Paliwa. – W tym roku planujemy otworzyć jeszcze dwa nowe obiekty w okolicach Warszawy. Na terenie stacji w Ząbkach znajduje się m.in. sklep z szeroką ofertą artykułów spożywczych oraz płynów eksploatacyjnych, kosmetyków i podstawowych akcesoriów motoryzacyjnych. Dostępny jest również asortyment małej gastronomii. Na stacji można nabyć np. gorącą kawę i herbatę oraz hot dogi i zapiekanki. Placówka wyposażona jest także w kompresor oraz miejsca parkingowe dla samochodów osobowych.
 
W styczniu 2010 r. minęło czternaście lat istnienia spółki Lotos Paliwa, która odpowiada za rozwój i zarządzanie ogólnopolską siecią stacji paliw Lotos. Aktualnie w sieci Lotos funkcjonuje ponad 300 stacji, dogodnie zlokalizowanych w miastach i przy trasach przelotowych. Te ostatnie, dzięki dużym parkingom, są także doskonałym miejscem do odpoczynku w czasie podróży. Spółka realizuje również inwestycje związane z budową stacji przy autostradach w ramach tzw. Miejsc Obsługi Podróżnych. LOTOS Paliwa posiadają również certyfikowany przez PCBC S.A. system zarządzania jakością w zakresie hurtowego obrotu i dostarczania do stacji paliw benzyn i olejów napędowych do pojazdów samochodowych oraz hurtowego obrotu lekkimi olejami opałowymi.
(bp)


źródło: biuro prasowe Grupy Lotos

Wróć