Wiadomości

Babski wypad na… Shell


Mając świadomość, jak cenne są chwile wytchnienia w życiu współczesnej kobiety, Shell postanowił wyjść z zupełnie nową inicjatywą, dedykowaną zmotoryzowanym Klientkom. Już dziś w wybranych punktach obsługi w całej Polsce, Shell rozpoczyna cykliczną akcję o nazwie Kobiece Wtorki, przygotowaną z myślą o komforcie i dobrym samopoczuciu pań, korzystających z oferty stacji.

 Tej jesieni, oprócz wysokiej jakości paliw, szerokiej oferty gastronomicznej i profesjonalnej obsługi, Klientki stacji Shell będą mogły skorzystać z niespodzianek dedykowanych wyłącznie paniom. W czasie, gdy profesjonaliści zajmą się zatankowaniem samochodu, umyciem szyb, reflektorów i lusterek, dolaniem płynu do spryskiwaczy czy sprawdzaniem ciśnienia w oponach, kobiety odwiedzające stacje Shell będą mogły zrelaksować się przy aromatycznej kawie, skorzystać z atrakcyjnych promocji i ofert specjalnych.

 We wtorek 20 września, po zatankowaniu minimum 25 litrów dowolnego paliwa, na każdą z pań czekać będzie dolewka płynu do spryskiwaczy gratis. Natomiast tydzień później - 27 września, zmotoryzowane kobiety, które odwiedzą stację Shell i zatankują minimum 25 litrów dowolnego paliwa, będą mogły skorzystać z kolejnej niespodzianki, czyli darmowych usług myjni samochodowej. Cotygodniowe atrakcyjne promocje będą dostępne dla Klientek Shell również w każdy wtorek października.

 Co więcej, podczas trwania akcji, Panie odwiedzające stacje będą miały okazję wziąć udział w ciekawych konkursach, ogłaszanych w wyselekcjonowanych magazynach kobiecych i wygrać bezpłatne tankowanie.

 „Wszyscy nasi Klienci są dla nas niesłychanie ważni, dlatego na stacjach Shell dbamy nie tylko o ich samochody, oferując najwyższej jakości paliwa, ale także o nich samych. Jako że kobiety stanowią 40% wszystkich kierowców*, chcieliśmy stworzyć cykl wydarzeń, dedykowany tylko paniom, a tym samym podkreślić szeroki wachlarz usług, które gwarantujemy naszym klientom nie tylko podczas trwania akcji Kobiece Wtorki” – podsumowuje Paweł Odrzywołek, dyrektor zarządzający siecią Shell w Polsce.

 Wydarzenia z cyklu Kobiece Wtorki będą odbywać się na wybranych stacjach Shell w Polsce. Akcja rozpoczyna się dzisiaj i potrwa do 25 października 2016 r. Kobiecym Wtorkom towarzyszyć będą atrakcje o charakterze informacyjnym i edukacyjnym, kupony rabatowe i konkursy w prasie kobiecej, a także specjalna oferta dostępna na stacjach oraz akcje wspierające na kanałach social media.

(Źródło: Shell, op.zp)

WIĘCEJ czytaj we wrześniowym wydaniu miesięcznika "Paliwa Płynne"
Z pełną ofertą Shell Polska można zapoznać się podczas Międzynarodowych Targów STACJA PALIW - ich najbliższa edycja to 11-13 maja 2017 r., EXPO XXI, Warszawa.

Wróć