Wiadomości

Fresh Corner - nowy format sklepu na stacjach Slovnaft


Na stacji Slovnaft w Záhorskiej Bystricy otwarto pierwszą placówkę sklepową w koncepcie Fresh Corner.

Nowy koncept sklepu Slovnaftu, spółki należącej do grupy kapitałowej MOL, kładzie nacisk na elementy gastronomiczne: kawę i przekąski, ale także produkty spożywcze codziennego użytku, jak pieczywo i nabiał, podkreślając ich krajowe pochodzenie.

- Chcemy być nie tylko liderem w sprzedaży paliw, ale także jednym z kluczowych dystrybutorów produktów spożywczych. Chcemy oferować produkty pochodzące od rodzimych producentów - powiedział, otwierając placówkę w Záhorskiej Bystricy  Timea Reicher, członek zarządu i dyrektor ds. sprzedaży detalicznej Slovnaft.

- Podobnie jak wiele innych firm na rynkach rozwiniętych, chcemy być pierwszym wyborem dla klientów nie tylko w sprzedaży paliw, ale także produktów codziennego użytku - uzupełnia Lars Höglund, wiceprezes do sprzedaży detalicznej Grupy MOL.

Grupa MOL nowy koncept sklepu planuje rozwijać nie tylko w Czechach, lecz także na innych rynkach, na których działa: Węgrzech i w Serbi. Na razie brak informacji, czy nowy format sklepowy będzie oferowany również na stacjach partnerskich Slovnaftu w Polsce.

Wróć