Strefa przedsiębiorcy

13. Total to placówka Romgaz w Jastrowiu


Na paliwowej mapie polski pojawiła się nowa stacja Total. Zlokalizowana jest w Jastrowiu (województwo wielkopolskie). Powstała we współpracy z firmą Romgaz, która prowadzi już stację pod tym brandem w Białym Borze. Francuski koncern oferuje odwiedzającym obiekt paliwa najwyższej jakości oraz dodatkowe usługi, z których mogą skorzystać podróżujący. Z pełną ofertą firmy Total można było zapoznać się podczas XXIII Międzynarodowych Targów STACJA PALIW 2016, 11-13 maja 2016 r. w EXPO XXI w Warszawie na stoisku D4.

 Nowa stacja jest kolejną, którą Total otworzył w Wielkopolsce. Znajduje się przy wspólnym odcinku DK 11 i 22. Kierowcy kupią na niej oleje napędowe Diesel i Excellium Diesel, dwa rodzaje benzyn – Super 95 oraz Excellium 98, a także LPG. W tym miejscu zatankują także właściciele aut ciężarowych, dla których skierowana jest oferta ON TIR i AdBlue.

 Klienci mogą liczyć na przyjazną atmosferę, szybką i profesjonalną obsługę, a także sprawdzonej jakości produkty. W obiekcie dostępne jest także bezpłatne WiFi. Kierowcy samochodów osobowych mają do dyspozycji myjnię pozwalającą zadbać o czystość auta przed wyruszeniem w trasę. Stacja Total uznaje płatność kartami paliwowymi Eurotrafic. Aktualnie akceptowane są one na ponad 12 tysiącach lokalizacji w całej Europie. Można skorzystać również z systemu płatnościUTA oraz DKV.

W otwartej przy stacji Total restauracji Folklor można posilić się przed dalszą podróżą oraz napić dobrej kawy. Dla spragnionych prawdziwych, kulinarnych wrażeń nie bez znaczenia może być fakt, że Folklor był miejscem „Kuchennych rewolucji” i zyskał rekomendację prowadzącej program Magdy Gessler. Wokół restauracji rozciąga się ogród, z którego można korzystać w sezonie letnim. Właściciele zaopatrzyli lokal w wędzarnię, w której przygotowują ryby oraz kiełbasę z dziczyzny. Od niedawna posiadają piec kaflowy i pieką w nim domowy chleb.

- Nasz zespół odpowiadający za stacje paliw składa się z profesjonalistów. To oni codziennie wspierają partnerów Total w ich działaniach. Czuwają także nad zapewnieniem odpowiedniego poziomu jakości na każdej ze naszych lokalizacji. Dzięki temu klienci mają do dyspozycji ofertę, która spełnia najwyższe standardy i jest dostępna 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu” – mówi Thibaud de Lisle, Dyrektor Generalny Total Polska.

 Stacja paliw Total mieszcząca się w Jastrowiu powstała w wyniku współpracy z Dystrybutorem Gazu Propan-Butan „Romgaz” Roman Szultka z siedzibą w Sąpolnie.

(op. zp)

WIĘCEJ: czytaj w lipcowym wydaniu miesięcznika „Paliwa Płynne”

Jeżeli szukasz oferty franczyzowej dla swej stacji, odwiedź XXIV Międzynarodowe Targi STACJA PALIW 2017, tradycyjnie w maju w warszawskiej hali EXPO XXI.

 

ul. Roosvelta 6

godz. otwarcia: 24/7

dostępne paliwa:
LPG, Diesel, Pb95, Excellium Pb98, Excellium Diesel, AdBlue, ON TIR,

myjnia, Wi-Fi, restauracja

Partner:Dystrybutor Gazu Propan-Butan „Romgaz” Roman Szultka

Wróć