Strefa przedsiębiorcy

Kolejne stacje w sieci Moya


W sierpniu pracę w barwach sieci MOYA rozpoczęły stacje w Brzezimierzu oraz Łęknicy. Po dołączeniu do sieci nowych obiektów w barwach MOYA funkcjonują 153 placówki.   

Stacja w Łęknicy została wybudowana z dostosowaniem do wysokich standardów obowiązujących na stacjach sieci MOYA. Placówka znajduje się przy ul. Tadeusza Kościuszki 294, nieopodal zjazdu z DK12, zaledwie kilometr od przejścia granicznego na Nysie Łużyckiej. Placówka pracuje w godzinach 6-22. Na stacji działa punkt Caffe MOYA oferujący przekąski oraz gorące napoje. Do dyspozycji klientów stacji jest szybka sieć Wi-Fi.

Stacja w Brzezimierzu w ostatnim czasie przeszła proces gruntownej modernizacji i zmiany barw. Tym samym została dostosowana do najwyższych standardów sieci MOYA. Stacja znajduje się przy DK 396 przy zjeździe z A4 w kierunku Oławy (węzeł Brzezimierz, kierunki Strzelin - Oława). Placówka pracuje w trybie 24h. Na stacji działa punkt Caffe MOYA oferujący hot-dogi, zapiekanki oraz szeroki wybór kaw i herbat. Korzystając z nowocześnie zaaranżowanej przestrzeni do konsumpcji, podróżni mogą dodatkowo skorzystać z dostępnej sieci Wi-Fi. Latem do dyspozycji gości jest również strefa wypoczynku na świeżym powietrzu. Wkrótce oferta gastronomiczna powiększy się o dania z grilla oferowane w sezonie letnim. Stacja dysponuje bowiem wiatą grillową.

Źródło: Anwim (op.pb)

Wróć